Geriausiu antivirusiniu programinių įrangų palyginimas

Jums rekomendacijas teikia AntivirusGuide ekspertų komanda, kuri specializuojasi antivirusinės programinės įrangos testavime ir peržiūrose, turinti daugiau nei 30 metų patirtį antivirusinių programų testavimo srityje.

Bitdefender
Norton
TotalAV
Mcafee
Panda
Reitingas
Aptikimo galimybės
Sistemos veikimas
Funkcijos
Kainos ir kokybės santykis
Apsauga
Apsauga realiuoju laiku
Pašalina kenkėjiškas programas
Pašalina šnipinėjimo programas
Pašalina reklamines programas
Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų
Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant
Kova su sukčiavimu
Gelbėjimo režimas
Funkcijos
VPN
Saugi internetinė bankininkystė
Internetinės kameros apsauga
Tėvų patarėjas
Pažeidžiamumo skaitytuvas
Užkarda
Tylus režimas
Socialinių tinklų apsauga
Slaptažodžių tvarkyklė
Apsauga nuo vagysčių
Duomenų smulkintuvas
Baterijos režimas
Parama
Pagalba telefonu
Pokalbis
Suderinamumo
Windows
Mac
„Linux”
Android
Ios
9.8
Puikus
Puikus
Puikus
Puikus
Apsilankykite svetainėje
9.2
Puikus
Geras
Puikus
Geras
Apsilankykite svetainėje
9.0
Puikus
Puikus
Geras
Geras
Apsilankykite svetainėje
8.9
Geras
Geras
Geras
Sąžiningos
Apsilankykite svetainėje
8.5
Sąžiningos
Geras
Geras
Geras
Apsilankykite svetainėje

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti

Vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis tinkamą antivirusinį sprendimą yra tai, kuo turėtumėte pasitikėti. Kai visame žiniatinklyje yra tiek daug „fly-by” sukčiavimo atvejų ir netikrų apžvalgų svetainių. Deja, dauguma svetainių reklamuojančių antivirusines programas, niekada iš tikrųjų neįdiegė ir neišbandė nė vieno iš jų rekomenduojamų produktų. O kas nori įsigyti antivirusinį sprendimą iš siūlomo 10 geriausių programinės įrangos sąrašo, kuris yra sudarytas atsitiktine tvarka.

Laikydamiesi savo pradinio tikslo tapti patikimiausiu ir gerbiamiausiu antivirusinės programinės įrangos pirkėjo vadovu, norėjome viską daryti kitaip nuo pat pradžių. Užuot sudarę greitą Top 10 sąrašą, pradėjome tyrinėti rinką, kad rastume kompetentingą ekspertu komanda, kuri specializuojasi antivirusinių programų testavime, kad jus galėtumėte įsigyti tik geriausius antivirusinius sprendimus.

Kaip vyksta geriausios antivirusinės programos paieška

Valandų valandas AntivirusGuide ekspertų komanda praleidžia tyrinėdami ir testuodami visu virusų ir kenkėjiškų programų aptikimo duomenis su testuojamomis antivirusinėmis programomis, kad galėtu nustatyti pagrindinius antivirusinės programinės įrangos techninius komponentus ir reikalavimus bei kiekvienam sprendimui priskirti aptikimo balą.

Nors sprendimo aptikimo galimybė vaidina svarbų vaidmenį, renkantis geriausią antivirusinį sprendimą vis tiek reikia atsižvelgti į daug daugiau. Kiti svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra programinės įrangos funkcijosnaudojimo paprastumas ir sistemos našumas.

AntivirusGuide antivirusinių programų ekspertų komanda
AntivirusGuide antivirusinių programų ekspertų komanda
Antivirusinės programinės įrangos
Antivirusinės programinės įrangos testavimas

Kodėl turėtumėte nusipirkti geriausią antivirusinę programinę įrangą?

Internetas yra geras informacijos ir pramogų šaltinis, tačiau tai taip yra ir pavojinga vieta, kurioje už kiekvieno kampo tyko įvairiausios grėsmės.

Virusas gali užkrėsti jūsų sistemą be jokių matomų požymių. Neturėdami tinkamos aptikimo programinės įrangos, galite greitai atsidurti nepageidautinoje situacijoje. Dažnai, kai supranti, kad buvai nukentėjęs, jau būna per vėlu. Net jei turite ribotą biudžetą, yra daugybė nuostabių antivirusinių sprendimų, turinčių tinkamas apsaugos galimybes.

Antivirusinės apsaugos įdiegimas visuose įrenginiuose yra geriausias būdas apsaugoti programinę įrangą ir asmeninius duomenis. Perspektyvus sprendimas užtikrina, kad jūsų failai bus apsaugoti nuo sugadinimo, o jūsų kompiuteris išliks apsaugotas nuo bet kokio skaičiaus tiesioginių įsilaužėlių atakų. Tai vienintelis būdas iš tikrųjų būti ramiems dirbant, transliuojant vaizdo įrašus ar žaidžiant internetinius žaidimus.

Nors yra daugybė nemokamų antivirusinių sprendimų, bet mokamos versijos įsigijimas visada yra rekomenduojamas veiksmas dėl daugybės jo teikiamų pranašumų. Naudodami aukščiausios kokybės antivirusinį sprendimą turėsite prieigą prie daug platesnio funkcijų ir paslaugų asortimento nei naudodami nemokamą bendrąjį sprendimą.

Pirmiausia galėsite saugiai apsipirkti internetu, apsaugoti vaikus nuo netinkamo turinio ir apsaugoti visą namų ar verslo ofiso tinklą.

Yra virusų, kurie sulėtina sistemą ir beveik neleidžia atidaryti failų. Dažnai šie virusai yra tokie diskretiški, kad labai sunku pasakyti, ar kažkas kenkėjiško užkrėtė jūsų kompiuterį. Pasikliauti tik savo intuicija, kad išvengtumėte grėsmių, yra tiesiog nerealu. Naudodami efektyvų antivirusinį sprendimą, galite atsipalaiduoti, žinodami, kad esate apsaugoti nuo grėsmių, net ir tų, kurias sunku atsekti.

Geriausios apsaugos nuo virusų pasirinkimas

Geriausios galimos apsaugos nuo virusų
Geriausios galimos apsaugos nuo virusų

Yra daug sprendimų, iš kurių galima rinktis, kai reikia nuskaityti virusus, tačiau jei ieškote geriausios galimos apsaugos nuo virusų, turite atidžiau pažvelgti į tai, ką programa siūlo, be pagrindinio nuskaitymo ir aptikimo modulio. Gebėjimas pašalinti virusą yra svarbus, tačiau gebėjimas aktyviai apsaugoti savo sistemą nuo dabartinės ir būsimos infekcijos yra labai svarbus. Štai kodėl prieš priimant sprendimą taip svarbu išnagrinėti unikalias programos savybes ir pranašumus.

Daugelis kompanijų siūlo aukščiausios kokybės paketus su papildomomis funkcijomis, skirtomis padėti užpildyti saugumo spragas, kad įsilaužėliai negalėtų pasiekti jūsų asmeninių failų. Jie taip pat įspės jus, jei ketinate prisijungti prie apgaulingos svetainės, kurioje reikia pateikti slaptažodžio ar kredito kortelės duomenis. Tai negali būti laikoma vienu geriausių antivirusinių sprendimų, jei jame yra internetinės bankininkystės ir apsipirkimo apsaugos funkcijų.

Skaidrumo atskleidimas – Visos mūsų svetainėje antivirusinės programos ir apžvalgos pateiktos remiantis AntivirusGuide kompanijos tyrimo duomenimis. AntivirusGuide kompanijos misija paprasta: padėti lankytojams pasirinkti jiems tinkamą antivirusinį sprendimą.