Nauda jums ir pakviestiems asmenims

Gaukite 30 % nuolaidą

Pasinaudokite nuolaidos kodu

ir gaukite 30% nuolaidą visiems pirkiniams, Temu internetinėje parduotuvėje

Nuolaidos kodas: ack728183

⭐️ 100 € kuponas 💰

⭐️Spustelėkite nuorodą, norėdami gauti 100 € kuponų paketą Temu internetinėje parduotuvėje

Dalinkitės ir uždirbkite!

Registruokitės ir dalykitės savo nuorodomis socialiniuose tinkluose, bloguose, su savo draugais ir bendradarbiais.

Uždirbkite iki 30% komisinių

Galite uždirbti komisinį atlyginimą nuo pirmųjų dešimties pirkinių, kuriuos kiekvienas naujas programėlės naudotojas įsigyja pasinaudodamas jūsų nukreipiamąja nuoroda ir (arba) kodu. Nuorodą ir kodą jus rasite savo paskiroje, kai tik užsiregistruosite.
Naujas programėlės naudotojas“ – tai „Temu“ naudotojas, kuris pirmą kartą atsisiunčia „Temu“ programėlę ir joje užsiregistruoja. Naujo programėlės naudotojo statusas bus panaikintas, jei jis pašalins „Temu“ programėlę.
Jūsų komisinis atlyginimas apskaičiuojamas pagal faktinį apmokėjimą už reikalavimus atitinkantį pirkinį pagal toliau nurodytą tarifą.
Faktinis apmokėjimas
0 € – 49,99
50 € – 99,99 €
100 €+
Komisinio atlyginimo tarifas
10 %
20 %
30 %

Jūs taip pat gausite ‎5 € premiją už kiekvieną naują programėlės naudotoją, įgijusį naujo programėlės naudotojo statusą naudojant jūsų nukreipiamąją nuorodą ir (arba) kodą.
Naujam programėlės naudotojui įgijus Naujo programėlės naudotojo statusą, jūsų paskyroje jūsų lauks premiją, kurią bus galima atsiimti tik tada, kai tas pats naujas programėlės naudotojas įsigis pirmąjį reikalavimus atitinkantį pirkinį „Temu“ programėlėje.

Dalykitės ir gaukite pajamu