Partnerių produktų
pardavimo kanalų tinklas

Pajamų generavimas pagal
abipusiai naudinga partneryste.

Keletas žodžių apie mus

Mes esame pasiryžę reklamuoti savo klientų produktus, siūlydami savo klientas jūsų produktus už jūsų nurodyta produktą kainą.

„Agor.lt” buvo įkurta su misija padidinti mūsų klientų (partnerių) pridėtinę vertę, padidinti parnerių produktų pardavimus ir sumažinti partnerių reklamos išlaidas. Šia kirptini yra sutelktas mūsų pagrindinis dėmesys, kad galėtume augti kartu su savo partneriais.

Mes reklamos srityje turime didelę patirtį reklamuojant gamintojus, paslaugų teikėjus ir produktų pardavėjus ir esame pasiryžę ieškoti naujų, optimalių sprendimų reklamuojant jūsų produktus. Mes taip pat turime įrangą ir technines žinias, kad užtikrintume aukštą produktų kokybės lygį ir paslaugų lygį savo partneriams.

Agor.lt partnerystės programa affiliate

Kas gali skelbti savo produktus mūsų svetainėje?

Visos internetinės parduotuvės, kurios turi partnerystės (affiliates) programas savo svetainėse.

Norite reklamuoti savo produktus per mūsų svetainę, bet neturite partnerystės programos, tai ne bėda, mes galime ja jums sukonfigūruoti. Kaip ji atrodo? Su mūsų sukonfigūruota partnerystės programą galite susipažinti Autogarbus autodalių pardavimo svetainėje.

Mes padeda savo klientams žymiai sumažinti reklamos išlaidas bei sutrumpiname jų patekimo į rinką laiką, kad padidėtų rinkos dalis, pajamos ir pardavimų augimas.

Keletas žodžių apie mus

The Team Behind the Business

Amber Saunders

Amber Saunders

Chief Executive Officer

Sherlyn Mcconnell

Sherlyn Mcconnell

Web Developer

Bethany Elliott

Bethany Elliott

Tester

Christine Chubbuck

Christine Chubbuck

Sales Account

Our Trustworthy Partners

Listen to other customer’s opinions