ExpressVPN visos VPN funkcijos

ExpressVPN visos VPN funkcijos

Kiekviename ExpressVPN plane, pateikiamos įvairios VPN funkcijos, kuriose gausu privatumo ir saugos funkcijų, kad galėtumėte saugiau ir maloniau naudotis internetu. ExpressVPN yra VPN programa, į kuria yra įtraukta daug kitų VPN funkcijų, kad turėtumėte visapusišką saugos paketą.

ExpressVPN kitos VPN funkcijos.

VPN funkcijos✪ Slaptažodžių tvarkyklė – ExpressVPN raktai leidžia išsaugoti prisijungimus ir juos pasiekti tiesiog prisiminus vieną pagrindinį slaptažodį.
Sekimo blokatorius – Įgalinkite grėsmių tvarkytuvą, kad sustabdytumėte įrenginio ryšį su žinomomis kenkėjiškomis svetainėmis ir stebėjimo priemonėmis
✪ Skelbimų blokatorius
-Vaizdiniai skelbimai erzina ir sulėtina naršymą. Užblokuokite juos vienu bakstelėjimu programoje.
✪ Norite apsaugoti savo šeimą?
Taip pat rasite tėvų kontrolę.

«VPN funkcijos» – Ką veikia VPN?

VPN funkcijos užšifruoja jūsų srautą. Kai savo įrenginyje įjungiate „ExpressVPN„, visas jūsų interneto srautas yra užšifruotas, o tai reiškia, kad niekas negali jo perskaityti, išskyrus numatytą gavėją. Trečiosios šalys, nuo kurių saugote savo veiklą, yra jūsų interneto paslaugų teikėjas, vyriausybės stebėtojai ir net įsilaužėliai.

VPN pakeičia jūsų IP adresą. Jūsų tikrasis IP adresas yra paslėptas, o vietoj to jums suteikiamas VPN įmonei priklausantis IP adresas. Dėl to svetainėms sunkiau susieti jūsų veiklą su jumis ir gali atrodyti, kad esate kitoje vietoje nei tikroji jūsų buvimo vieta.
Dėl galimybės pakeisti virtualią vietą, VPN taip pat leidžia pasiekti svetaines ir paslaugas, kurias cenzūruoja jūsų šalis arba kurias blokuoja jūsų mokykla ar darbo „Wi-Fi” tinklas.

Geriausia VPN technologija jūsų privatumui užtikrinti.
ExpressVPN” visų pirma yra privatumo įmonė. Mes kruopščiai sukūrėme savo VPN, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo trečiųjų šalių, tokių kaip jūsų interneto paslaugų teikėjas ir įsilaužėliai.
„TrustedServer” technologija.
Mūsų novatoriškas požiūris į VPN serverių veikimą užtikrina, kad jokie duomenys niekada nebūtų įrašomi į standųjį diską, todėl būsite saugūs.

Tinklo užrakto nužudymo jungiklis.
„Network Lock” apsaugo jūsų duomenis, jei nutrūksta VPN ryšys, ir blokuoja visą internetinį srautą, kol bus atkurta apsauga.

Privatus DNS.
ExpressVPN” kiekviename serveryje paleidžia savo privatų, užšifruotą DNS, todėl jūsų ryšiai yra saugesni ir greitesni.

Geriausias savo klasėje šifravimas.
Jūsų duomenys yra apsaugoti pažangia matematika AES-256, standarte, kuriuo pasitiki saugos ekspertai visame pasaulyje.

Nėra veiklos ar ryšių žurnalų.
ExpressVPN” neregistruoja ir niekada neregistruos srauto duomenų, DNS užklausų ar nieko, kas galėtų būti naudojama jums identifikuoti.

„Lightway” protokolas.
Mūsų novatoriškas VPN protokolas „Lightway” sukurtas greitesnei, saugesnei ir patikimesnei VPN patirčiai.

Gaukite daugiau naudodami „ExpressVPN”

» Mūsų VPN suteikia jums didžiausią lankstumą ir geresnę patirtį internete. Internetas be sienų: žemėlapis su vietomis Europoje ir Amerikoje.
» Serveriai 105 šalyse. Atrodo, kad esate bet kurioje pasaulio vietoje su mūsų pasauliniu VPN serverių parku.
» Žaibiškas greitis – Mėgaukitės puikiu greičiu bet kur. Sužinokite, kodėl esame pavadinti „ExpressVPN”.
» Naudokite „ExpressVPN” iki 8 įrenginių vienu metu. Veikia kiekvienoje platformoje. „ExpressVPN” turi programų, skirtų „iOS”, „Android”, „Mac”, „Windows”, „Linux”, maršrutizatoriams ir kt.
» Vaizdinis su 5 VPN vietomis – Naudokite ne daugiau kaip 8 įrenginiuose. Įdiekite „ExpressVPN” visuose savo įrenginiuose ir prijunkite iki aštuonių vienu metu.
» Skaidomasis tuneliavimas. – VPN padalintas tuneliavimas. Nukreipkite tam tikrą srautą per VPN, o likusieji tiesiogiai prisijungia prie interneto.

Naudokite „ExpressVPN” savo interneto maršrutizatoriuje.

Į kiekvieną ExpressVPN planą įtraukta programinė įranda, kurią galite įdiegti savo Wi-Fi maršrutizatoriuje. Visi jūsų įrenginiai, prijungti prie maršrutizatoriaus, galės naudotis visais VPN pranašumais.

Arba įsigykite „ExpressVPN Aircove„, galingą „Wi-Fi 6” maršrutizatorių su įmontuota VPN apsauga, kad nebereikėtu diegti VPN. Jame yra funkcijų, leidžiančių blokuoti kenkėjiškas stebėjimo priemones ar rodomus skelbimus.

VPN funkcijos visiems jūsų įrenginiams.

Viena „ExpressVPN” prenumerata leidžia atsisiųsti VPN kiekvienai populiariai platformai. Reikia VPN keliems įrenginiams? Nustatykite „ExpressVPN” viskam, kas jums priklauso, ir naudokite jį aštuoniuose vienu metu. VPN funkcijos visiems jūsų įrenginiams