Gaukite VPN su lietuviškų IP adresu kad išlaikytumėte privatumą

Gaukite VPN su lietuvišku IP adresu kad išlaikytumėte privatumą

VPN programos paslauga suteikia saugią ir privačią prieigą prie interneto. Suteikia gynyba nuo kenkėjiškų programų, slapukų, reklamų ir kitų grėsmių internete. Užšifruodamas jūsų ryšį, VPN paslepia jūsų IP adresą bei veiklą internete nuo šnipinėtojų ir apsaugo duomenis nuo kibernetinių sukčių.

Šiandiena jus galite gauti VPN SU lietuvišku IP adresu, kuris aptinka kenkėjiškas programas atsisiunčiant failus, blokuoja stebėjimo priemones ir reklamas, apsaugo internetinę bankininkystę, suteikia prisijungimą prie įvairių platformų ir suteikia saugu AES šifravimą.

VPN su lietuvišku IP adresu

  • Kiekvieną rytą sužinokite LRT naujienas
  • Apsisaugokite nuo sekimo priemonių ir įsilaužėlių internete
  • Pasiekite lietuviškos bankininkystės programėles be streso
  • VPN kainos yra mažos.

Tačiau ne visos VPN programos yra vienodos. Kai kurie produktai tiesiog nėra tinkami naudoti, o kai kurie siūlo prastą klientų aptarnavimą.

Pasirinkite geriausią lietuvišką VPN serverį savo skirtingiems poreikiams.

Gaukite VPN su lietuvišku IP adresu

Greičiausiam ryšiui. – Kuo mažesnis atstumas, tuo greitesnis ryšys. Jei norite turėti greičiausią įmanomą VPN ryšį, prisijunkite prie arčiausiai jūsų esančio serverio. Tai gali būti netoliese esančioje šalyje ar mieste.

Dar didesniam saugumui. – Prisijunkite prie vienos iš mūsų „MultiHop” vietų, jei norite papildomo smūgio savo saugumui. Taip jūsų ryšys bus įjungtas per du serverius, o ne vieną, kad dar labiau pagerintumėte privatumą.

Už cenzūros vengimą. – Buvimas šalyse, kuriose vyriausybės cenzūruoja internetą, pažeidžia mūsų teisę į žodžio laisvę.

Naudokite užmaskuotus serverius, kad apeitumėte cenzūrą ir naršytumėte nemokamą žiniatinklį, kad ir kur būtumėte.

Lietuvoje veikiantys VPN, turi visas saugumo funkcijas.

Duomenų apsauga nuo šnipinėtojų.
Problema: jūsų veikla internete naudinga didžiųjų duomenų bendrovėms, jūsų interneto paslaugų teikėjui (IPT) ir vyriausybei.
Sprendimas: VPN užšifruoja (paslepia po kodu) jūsų interneto srautą ir apsaugo jį nuo bet kokių papildomų akių porų, besidominčių tuo, ką darote internete.

Visiškas privatumas internete.
Problema: jūsų IP adresas ir vieta gali padėti duomenų milžinams kurti profilius apie jus (jūsų pomėgius, nuomones, sveikatos paieškas ir kt.)
Sprendimas: VPN pakeičia jūsų IP adresą ir paslepia jūsų buvimo vietą, kad niekas nežinotų, iš kur naršote ir kas esate.

Saugi prieiga prie viešojo „Wi-Fi”.
Problema: viešasis „Wi-Fi” ryšys yra puikus, tačiau jis nėra saugus, o „Wi-Fi” viešosios interneto prieigos taškai yra lengvai suklastoti ir pažeisti įsilaužėlių.
Sprendimas: VPN ryšys užšifruoja jūsų duomenis prieš jiems paliekant įrenginį, todėl jūsų ryšio neįmanoma šnipinėti.

Namų internetas, kad ir kur eitumėte.
Problema: internetas, kurį galite pasiekti keliaudami į skirtingas šalis, keičiasi dėl apribojimų ir cenzūros.
Sprendimas: prisijunkite prie VPN serverio savo šalyje ir naršykite taip, lyg būtumėte grįžę namo, turėdami prieigą prie mėgstamo turinio ir medijos svetainių.

Pigesnis apsipirkimas internetu.
Problema: internetiniai mažmenininkai, nuomos ir oro linijų paslaugos dažnai koreguoja kainas pagal jūsų buvimo vietą.
Sprendimas: atsijunkite nuo svetainės, išvalykite slapukus ir naudokite VPN, kad pakeistumėte savo vietą ir visur ieškotumėte pigesnių pasiūlymų!

Pramogos su VPN
Problema: IPT gali sulėtinti (apriboti) ryšį, jei transliuojate laidas arba atsisiunčiate failus.
Sprendimas: Prisijunkite prie VPN, kad galėtumėte transliuoti mėgstamas laidas savo namų privatume be vėlavimo ar interneto ribojimo ir mėgautis neribotu pralaidumu.

Jūsų namų tvirtovės saugumas.
Problema: naudodami „Wi-Fi” įrenginius, pvz., telefonus, asmeninius kompiuterius, „Roombas”, išmaniuosius televizorius ir šaldytuvus, galite lengvai susidurti su kibernetinėmis grėsmėmis.
Sprendimas: maršrutizatoriuje įdiekite VPN, kad vienu metu apsaugotumėte visus namus.

Išbandykite „Surfshark VPN” be rizikos. Kylant kainoms, laikai Europoje tampa sunkūs. Štai kodėl raginame išbandyti mūsų Surfshark VPN be rūpesčių su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Premium ir nemokamas VPN

„Premium” ir nemokamas VPN

Įsivaizduokite, kad užrakinate priekines duris ir paduodate plėšikui savo namų raktus. Skamba kvailai? Na, tai tas pats, kas naudoti nemokamą VPN.

Nemokamos VPN paslaugos rinks ir parduos jūsų asmeninius duomenis ir bombarduos jus skelbimais, tuo pačiu užtikrindamos vidutinį ryšį. Kodėl?

Kadangi kiekviena VPN paslauga turi išlaikyti savo personalą ir infrastruktūrą, tai yra jūsų duomenys ir skelbimai arba paprasta prenumerata. Kalbant apie kokybę ir jūsų privatumą, aukščiausios kokybės VPN visada yra nemokami.

Kaip gauti lietuvišką IP adresą.

1. Prisiregistruokite gauti „Surfshark” paskyrą
2. Įsigykite jį iš programų parduotuvės ir atsisiųskite VPN.
3. Prisijunkite prie lietuviško serverio ir mėgaukitės saugiu naršymu su lietuvišku IP adresu. – Štai ir viskas.