Intego antivirusinė programa antivirusinė programinė įranga

Intego antivirusinė programa (antivirusinė programinė įranga)

Intego antivirusinė programa (Intego Antivirus) yra Intego sukurta antivirusinė programinė įranga, skirta Windows ir MacOS naudotojams apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, virusų ir kitų internetinių grėsmių. Intego antivirusinė programa užtikrina visišką apsaugą nuo kenkėjiškų programų, įskaitant šnipinėjimo programas, Trojos arklys, rootkit ir kitų tipų kenkėjiškas programas.

Intego antivirusinė taip pat suteikia apsaugą nuo sukčiavimo atakų ir kitų internetinių grėsmių, kurios gali bandyti pasiekti jūsų asmeninę informaciją arba pavogti jūsų duomenis.

Intego antivirusinė programa (antivirusinė programinė įranga)

Intego antivirusinė programa
Intego antivirusinė programa

Kadangi verslas ir toliau auga ir vystosi šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, kibernetinio saugumo svarbos negalima pervertinti. Didėjant kibernetinių atakų ir duomenų pažeidimų skaičiui, svarbu apsaugoti savo verslą ir asmeninius duomenis nuo internetinių grėsmių. Intego antivirusinė programinė įranga yra visapusiškas sprendimas, padedantis apsaugoti jūsų įrenginius nuo kenkėjiškų programų, sukčiavimo ir kitų kibernetinio saugumo pavojų.

Intego yra įsipareigojusi teikti klientams aukščiausios kokybės saugos sprendimus, atitinkančius jų specifinius poreikius. Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar individualus naudotojas, Intego antivirusinė programa padės jums išlikti saugiems internete.

Intego antivirusinės programos funkcijos

Viena iš pagrindinių Intego antivirusinės programos funkcijų yra pažangi apsauga nuo kenkėjiškų programų. Ši programinė įranga naudoja pažangius algoritmus, kad aptiktų ir pašalintų kenkėjiškas programas iš jūsų įrenginių. Ji taip pat gali nustatyti ir blokuoti naujas ir atsirandančias grėsmes, kurių tradicinė antivirusinė programinė įranga gali nepastebėti. Naudodami Intego antivirusinę galite būti tikri, kad jūsų įrenginiai yra apsaugoti nuo sudėtingiausių kibernetinių atakų.

Top 10 antivirusinės programos pasirinkimas

Intego saugos paketo pasiūlymai su iki 60% nuolaida
💦 Įsigyti Intego antivirusinę programą    👀 Kitos antivirusinės programos 

Apsaugą nuo kibernetinių grėsmių realiuoju laiku.

Intego antivirusinė užtikrina apsaugą nuo kibernetinių grėsmių realiuoju laiku. Programinė įranga nuolat stebi jūsų įrenginius dėl bet kokios įtartinos veiklos ir įspėja, jei aptinka galimas grėsmes. Ši funkcija užtikrina, kad visada žinotumėte apie bet kokią riziką kibernetiniam saugumui ir galėtumėte imtis reikiamų priemonių, kad apsaugotumėte savo duomenis ir yra dar viena svarbi Intego antivirusinės funkcija. Intego programinė įranga naudoja žiniatinklio filtravimo technologiją, kad blokuotų kenkėjiškas svetaines ir užkirstų kelią sukčiavimo atakoms. Ji taip pat gali nustatyti ir blokuoti kenkėjiškus atsisiuntimus ir priedus, apsaugodama jūsų įrenginius nuo internetinių grėsmių. Be to, „Intego antivirusinė” apsaugos jūsų privatumą internete, blokuodama sekimo slapukus ir kitas stebėjimo technologijas, kurios gali pakenkti jūsų duomenims. Ši funkcija ypač svarbi įmonėms, kurios dirba su jautriais klientų duomenimis.

Lengva ir greita Intego antivirusinė programa

Intego antivirusinė programa sukurta taip, kad būtų lengva naudotis net ir ribotų techninių žinių turintiems vartotojams. Ši programinė įranga turi intuityvią sąsają, kuri leidžia lengvai naršyti ir konfigūruoti saugos nustatymus. Galite pasirinkti greitą arba visą sistemos nuskaitymą, suplanuoti automatinį nuskaitymą ir konfigūruoti kitus nustatymus, kad atitiktų jūsų poreikius.