Norton antivirusinė programa visiems kompiuteriams

Norton antivirusinė programa, skirta Windows, Android ir iOS.

Norton 360 antivirusinė programa siūlo neprilygstamą apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų. Tai gerai sukurtas ir gerai prižiūrimas interneto saugos rinkinys, kuris visiškai užtikrina, kad visa informacija išliktų saugi, privati ir apsaugota, ir gerai veikia visose operacinėse sistemose. Tai geras pasirinkimas namų vartotojams, ieškantiems išsamios, intuityvios antivirusinės programos su kai kuriomis geriausiomis kibernetinio saugumo apsaugos priemonėmis.

Norton antivirusinė programinė įranga naudoja unikalų nuskaitymo variklį, maitinamą euristine analize ir mašininiu mokymusi, todėl ji gali nuskaityti, rasti ir pašalinti visas naujausias ir pažangiausias kenkėjiškų programų rūšis. Per visus nepriklausomus testus jis surinko 100% apsaugos įvertinimą ir nuolat surinko aukštesnius aptikimo ir grėsmių prevencijos balus nei įmontuoti antivirusiniai įrenginiai (pvz., „Windows Defender”).

Norton antivirusinė programa
Norton antivirusinė programa

Norton antivirusinė programa.

Norton antivirusinės programos pagrindinės savybės.
Kenkėjiškų programų aptikimo rodiklis – 100%
Dirbtiniu intelektu pagrįstas skaitytuvas ir – VPN
Įrenginių skaičius – iki 10
OS suderinamumas
Pinigų grąžinimo garantija – 60 dienų

„Norton 360” turi daugybę papildomų funkcijų – jomis visomis lengva naudotis ir jos veikia taip, kaip žadėta. Funkcijos apima:

√ Saugi ugniasienė.
√ Slaptažodžių tvarkyklė.
√ Internetinės kameros apsauga.
√ VPN (su neribotais duomenimis).
√ Tamsiojo interneto stebėjimas.
√ Debesies saugykla.
√ Saugi naršyklė.
√ Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų.

Vartotojų mėgstamiausias priedas yra tamsaus žiniatinklio stebėjimas. Jis nuolat nuskaito tamsųjį internetą, ar nėra įvairios asmeninės informacijos, įskaitant kredito kortelės duomenų, draudimo dokumentų, namų adreso, telefono numerio ir kt., Ir iškart įspėja, jei aptinka pavogtus duomenis.

„Norton” taip pat turi tinkamą slaptažodžių tvarkyklę – svarbią priemonę geram saugumui internete palaikyti. Jis generuoja stiprius slaptažodžius ir juos saugo, todėl jums niekada nereikės jų atsiminti. Deja, jame trūksta slaptažodžio bendrinimo ir integruoto TOTP autentifikavimo priemonės, tačiau ji gerai atlieka pagrindus.

Saugus VPN taip pat yra puikus priedas. Ypač jei naudojate neapsaugotus viešuosius „Wi-Fi” tinklus. Jis užšifruoja jūsų interneto ryšį, todėl jūsų veikla internete tampa praktiškai neatsekama.

Norton antivirusinė programa su kameros apsauga.

Norton antivirusinė programa turi ir internetinės kameros apsaugos funkcija, kuri sustabdo neteisėtą prieigą prie jūsų internetinės kameros. Todėl tai gali būti patikimas pasirinkimas asmenims, nerimaujantiems dėl kibernetinių nusikaltėlių, šnipinėjančių juos.

„Norton” suteikia puikią vertę visuose savo paketuose. Pradinio lygio „AntiVirus Plus” plane, nėra daug funkcijų, tačiau jis vis tiek turi apsaugą nuo kenkėjiškų programų realiuoju laiku, ugniasienę, slaptažodžių tvarkyklę ir 2 GB saugią debesies saugyklą. „Norton 360 Standard” taip pat yra gana geras pasiūlymas – jis prideda neribotą VPN prieigą, 10 GB saugią saugyklą debesyje ir tamsaus interneto stebėjimą bei apima 3 įrenginius.

„Norton 360 Deluxe” yra geriausios vertės paketas daugumai vartotojų – už 49.99 USD per metus gausite daugiau licencijų (iki 5), daugiau vietos saugykloje (iki 50 GB) ir prieigą prie kai kurių geriausių tėvų kontrolės rinkoje. Nuo 99.99 USD per metus „Norton 360″ su „LifeLock” taip pat prideda apsaugą nuo tapatybės vagystės ir kredito stebėjimą per „Norton” seserinę įmonę „LifeLock”, tačiau šie pažangūs planai prieinami tik JAV klientams.

Galiausiai:

„Norton 360” suteikia geriausią antivirusinę apsaugą. Jis siūlo vieną stipriausių kibernetinio saugumo paketų – visišką apsaugą nuo visų kenkėjiškų grėsmių ir daugybę puikių papildomų funkcijų, tokių kaip VPN (su neribotais duomenimis), slaptažodžių tvarkyklė, saugi saugykla debesyje, tėvų kontrolė ir daug daugiau. Galite išbandyti „Norton” nerizikingai naudodamiesi įmonės 60 dienų pinigų grąžinimo garantija.