Pigiausias hostingas internetinių svetainių talpinimui

Pigiausias hostingas svetainių talpinimui

Patikimas, pigiausias hostingas jūsų internetinio verslo svetainės talpinimui, kurio sėkmė labai priklauso nuo kokybiškos prieglobos. Nestabilus ir lėtas svetainės veikimas gali lemti lankytojų ir potencialių klientų nutekėjimą, todėl svarbu rinktis hostingą atsakingai.

Pigiausias hostingas svetainių talpinimai.

Hostingas – tai vieta, kurioje galima talpinti svetainės failus internete. Hostingas užtikrina nepertraukiamą Jūsų svetainės veikimą 24/7. Norėdami priglobti projektus, jums nereikia nustatyti serverio ir stebėti jo veikimo – tuo pasirūpina hostingas. Pigus hostingas veikia ne prasčiau nei brangesni tarifai, skiriasi tik tuo, kad jo resursai skirti smulkiems projektams. Pigiausias hostingas, t.y. pigiausias hostingo planas, idealiai tinka norint pradėti verslą internete.

«Pigiausias hostingas» Kuri pasirinkti?

«Pigiausias hostingas» Kiekvienas hostingas siūlo startinius planus, kuriuos galite įsigyti ir įdėti savo projektą į jį. Lietuvos hostingo paslaugų teikėjai, nebrangų svetainių talpinimą siūlo savo platformose, atitinkančius aukščiausius klientų reikalavimus. Hostingai svetainių projektų talpinimui turi sukūrę moderniausius tarifus ir siūlo savo vartotojams palankias nuolaidas bei specialius pasiūlymus.

Kokie yra mažo biudžeto hostingo prieglobos pasiūlymai?

Pigiausias hostingas svetainių talpinimui
Pigiausias hostingas svetainių talpinimui

» Patikimumas – Garantuotas 99.9% bendro naudojimo prieglobos veikimo laikas.
» Techninė pagalba visą parą – Atsako į jūsų klausimus 24/7.
» Ilgametė patirtis – Jūsų projektais rūpinamės nuo 2001 metų.
» Neribotas subdomenų skaičius – Galėsite kurti neribotą skaičių subdomenų.
» Valdymo pultas – Nuosavas valdymo pultas su paprasta sąsaja bet kokiai problemai spręsti.

Kai kurie hostingai suteikia bandomuosius laikotarpius. Jus galite pasinaudoti bandomuoju laikotarpiu ir gauti prieglobą nemokamai 14 dienų ar ilgesni laikotarpį. Hostingas teikiamas bandomuoju laikotarpiu, nesiskiria nuo mokamo. Jūs gausite tą pačią galią ir išteklius, kad įvertintumėte prieglobą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, galėsite įsigyti mokamą hostingo planą arba galėsite persikelti savo failus į kita hostingą.

Planuojate kraustytis? – MyWorlds.com programuotojai atlieka svetainių perkėlimą į jūsų pasirinkta prieglobą.

Ar pigus hostingas yra patikimas?
Pigi priegloba yra tokia pat patikima, kaip ir paslauga kitoje kainų kategorijoje. Mažos kainos neturi įtakos prieglobos įrangos patikimumui: kainą pateisina tarifų ribas. Nebrangus planas bus patikimas mažų svetainių prieglobai.

Koks skirtumas tarp pigios prieglobos ir nemokamos prieglobos?
Pigi svetainių priegloba turi visas nemokamos prieglobos funkcijas. Be to, nebrangi priegloba leidžia sukurti domeno el. paštą ir gauti pagalbos iš techninių specialistų 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Jei žinote, koks yra pigiausias hostingas teikiantis kokybiškas paslaugas svetainių talpinimui, pasidalykite savo patirtimi per mūsų komentarų formą.