Ar Bitdefender antivirusinė programa yra gera

Ar Bitdefender yra gera antivirusinė programa?

Bitdefender antivirusinė programayra viena iš mėgstamiausių antivirusinių programų. Bitdefender antivirusinė programa turi visas kibernetinio saugumo apsaugas, kurių daugumai vartotojų reikia norint išlikti 100% saugiems, jį labai lengva naudoti visuose įrenginiuose ir operacinėse sistemose ir ji yra pigesnė nei dauguma konkuruojančių prekių ženklų.

Ar Bitdefender yra gera antivirusinė programa?

Visų bandymų metu „Bitdefender antivirusinė programa” turėjo puikių rezultatų prieš visų tipų kenkėjiškų programų pavyzdžius, o dėl debesies pagrindu veikiančio antivirusinio variklio ji nesulėtina kompiuterio, visos sistemos nuskaitymo metu (skirtingai nei dauguma antivirusinių programų). Ji taip pat turi keletą geriausių žiniatinklio apsaugos priemonių rinkoje, aptinkančių pavojingesnes svetaines.

Bitdefender antivirusinės programos saugos funkcijos.

Ar Bitdefender yra gera antivirusinė programa

„Bitdefender antivirusinė programa” turi daugiau saugos funkcijų nei beveik visi kiti prekės ženklai:

  • Pažangi apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų.
  • Sistemos optimizavimas.
  • Saugi žiniatinklio naršyklė saugiems mokėjimams internetu.
  • Slaptažodžių tvarkyklė.
  • VPN (virtualus privatus tinklas).
  • Tėvų kontrolė.
  • Internetinės kameros ir mikrofono apsauga.
  • Apsauga nuo vagysčių, skirta „Windows” ir „Android”.

Dauguma Bitdefender antivirusinės programos funkcijų veikia puikiai – sistemos optimizavimo įrankiai išvalo daug vietos kompiuteryje ir pagerina įrenginio našumą, VPN greitis ir našumas yra panašūs į atskirus VPN, o tėvų kontrolė yra labai pritaikoma ir netgi apima vietos stebėjimą ir geografinę apsaugą. Taip pat manau, kad nuostabu, kad „Bitdefender antivirusinė programa” apsauga nuo vagysčių veikia „Windows” įrenginiuose – dauguma konkurentų, tokių kaip Avira antivirusinė, siūlo apsaugą nuo vagysčių tik mobiliuosiuose įrenginiuose.

Bitdefender antivirusinės programos trūkumai.

Bet kad ir kaip man patinka Bitdefender antivirusinė, negaliu pasakyti, kad ji yra be trūkumų. Jo slaptažodžių tvarkyklė kai kuriems vartotojams gali būti per paprasta, nes trūksta tokių funkcijų kaip skubi prieiga ir slaptažodžių bendrinimo. O VPN, kuris pateikiamas kartu su dauguma „Bitdefender antivirusinė programa” planų, leidžia naudoti tik 200 MB duomenų per dieną, o to vos pakanka naršyti internete.

Gera naujiena yra ta, kad VPN su neribotais duomenimis yra prieinamas „Bitdefender antivirusinė programa” aukščiausio lygio „Premium Security” plane (arba galite jį gauti kaip bet kurio kito plano priedą). Ir net jei atnaujinsite į brangiausią planą naudodami neribotą VPN (ir aprėptį iki 5 įrenginių), „Bitdefender antivirusinė programa” vis tiek siūlo puikią vertę (ir tai pigiau nei dauguma prekių ženklų, turinčių mažiau funkcijų).

Apskritai Bitdefender antivirusinė yra viena geriausių interneto saugumo produktų. Ji turi neprilygstamą apsaugą nuo kenkėjiškų programų, suteikia daug tikrai gerų funkcijų, yra paprastas naudoti ir siūlo prieinamus planus visiems biudžetams. Visiems „Bitdefender antivirusinė programa” paketams suteikiama nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl išbandyti nėra jokios žalos.

🔍 Kenkėjiškų programų testo rezultatai Puikus
🔥 Užkarda
👤 VPN
🎁 Nemokamas planas
💸 Kainodaros Nuo 17.49 USD per metus
💰 Pinigų grąžinimo garantija 30 dienų
📀 Operacinės sistemos Windows, Android, Mac, iOS

Visa „Bitdefender antivirusinės programos” apžvalga

„Bitdefender antivirusinė programa” užtikrina pažangiausią interneto saugumą už didelę vertę. Jo debesies pagrindu veikiantis skaitytuvas naudoja mašininį mokymąsi kartu su tradiciniu parašu pagrįstu nuskaitymu, kad užtikrintų puikų kenkėjiškų programų aptikimą. Tai taip pat suteikia puikią žiniatinklio apsaugą, greitą VPN, išsamius sistemos derinimo įrankius, saugią naršyklę ir kai kurias geriausias tėvų kontrolės priemones šiandien rinkoje (kartu su dar keliomis papildomomis apsaugos priemonėmis).

Kartu su nemokamomis „Windows” ir „Mac” versijomis „Bitdefender antivirusinė programa” siūlo keletą aukščiausios kokybės planų –

  1. Antivirus Plus” yra gera pradinio lygio antivirusinė programa vartotojams, norintiems apsaugoti iki 3 „Windows” kompiuterių.
  2. Internet Security” prideda tėvų kontrolę ir yra puiki vidutinės klasės galimybė šeimoms.
  3. Total Security” yra puiki vertė vartotojams, norintiems apsaugoti iki 5 Windows”, „Mac”, „Android” ir „iOS” įrenginių.
  4. Premium Security” yra vertingiausias paketas tiems, kurie nori visų „Bitdefender antivirusinė programa” funkcijų ir VPN be jokių apribojimų. Visiems „Bitdefender antivirusinė programa” planams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Bitdefender antivirusinė programa” saugos funkcijos

Virusų skaitytuvas pagal pareikalavimą

„Bitdefender antivirusinė programa” antivirusinis skaitytuvas yra kruopštus ir lengvas. Jis naudoja didžiulį kenkėjiškų programų katalogą ir mašininį mokymąsi, kad aptiktų tiek žinomas, tiek atsirandančias kenkėjiškas programas. Kadangi didžioji dalis kenkėjiškų programų nuskaitymo vyksta debesyje, „Bitdefender antivirusinė programa” antivirusinis variklis nuskaitymo metu užima tik dalį procesoriaus ir vietos diske.

Yra 4 nuskaitymo tipai:

  • Greitas nuskaitymas. Lengvas nuskaitymas, skirtas aptikti ir pašalinti kenkėjiškas programas veikiančiuose procesuose.
  • Sistemos nuskaitymas. Išsami visos sistemos analizė ir nuskaitymas, ar nėra kenkėjiškų programų ir pažeidžiamumų.
  • Pasirinktinis nuskaitymas. Nuskaitymas bet kurioje sistemos vietoje, kur gali kilti grėsmių.
  • Pažeidžiamumo nuskaitymas. Ieškoma privatumo pavojų programos nustatymuose, taip pat kritiniuose programinės įrangos naujinimuose.
Bandymo metu, virusų skaitytuvas sugavo visus kenkėjiškų programų pavyzdžius bandomajame kompiuteryje. Buvo išbandytas skaitytuvas paslepiant beveik 1,000 kenkėjiškų programų pavyzdžių virtualiame „Windows” kompiuteryje, įskaitant virusus, kirminus, Trojos arklius, reklamines programas, šnipinėjimo programas, rootkitus, išpirkos reikalaujančias programas, kriptojackerius ir klavišų kaupiklius.

Visas sistemos nuskaitymas užtruko šiek tiek mažiau nei 1 valandą – tai galima palyginti su geriausiais konkurentais, tokiais kaip „Norton” ir „Avira”, kurių nuskaitymas trunka apie 45 minutes. Tačiau, skirtingai nei dauguma konkurentų, „Bitdefender antivirusinė programa” turi minimalų poveikį sistemos veikimui. Per visą nuskaitymo nebuvo pastebėta jokio sistemos sulėtėjimo – net kiti aukščiausios kokybės konkurentai, tokie kaip „McAfee”, šiek tiek sulėtėja viso sistemos nuskaitymo metu.

Bitdefender antivirusinė” taip pat leidžia vartotojams planuoti nuskaitymus – galite pasirinkti iš kelių planavimo parinkčių, įskaitant sistemos paleidimą, kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį. Tačiau vartotojai gali planuoti tik pasirinktinius nuskaitymus – „Norton” ir „TotalAV” suteikia lengvą vieno paspaudimo nuskaitymo planavimą visų tipų nuskaitymams.

Apskritai „Bitdefender antivirusinės” kenkėjiškų programų skaitytuvas yra vienas geriausių rinkoje – jis greitas, nesukelia sulėtėjimo ir turi puikų kenkėjiškų programų aptikimo rodiklį. Jei ieškote lengvo, galingo antivirusinio skaitytuvo, „Bitdefender antivirusinė programa” yra puikus pasirinkimas.

Apsauga realiuoju laiku

Nenuostabu, kad „Bitdefender antivirusinės programos” apsauga realiuoju laiku („Bitdefender Shield”) yra puiki. Ji aktyviai nuskaito kiekvieną failą ir el. pašto priedą, kai tik juos pasiekiate. Numatytieji „Bitdefender Shield” nustatymai apima šiuos nuskaitymus:

  • Potencialiai nepageidaujamos programos. Programinė įranga, kuri slepiasi kitose programose (paprastai komplektuojama nemokama programinė įranga).
  • Tinklo dalys. Problemos nuotoliniuose tinklo įrenginiuose.
  • Įkrovos sektoriai. Problemos, kurios gali pakeisti įkrovos seką.
  • Tik nauji ir modifikuoti failai. Grėsmės, kurios gali pasislėpti naujuose ir pakeistuose failuose.
  • Klavišų kaupikliai. Kenkėjiška programa, fiksuojanti klavišų paspaudimus.
  • Ir dar daugiau …

Šios numatytosios apsaugos priemonės yra pakankamai geros daugumai vartotojų. Tačiau pažengę vartotojai gali tinkinti realaus laiko nustatymus, kad taip pat apimtų programas, scenarijus ir archyvus. Pažengę vartotojai taip pat gali pasirinkti išskirti bet kurią iš aukščiau paminėtų parinkčių.

Bitdefender antivirusinė” apsauga realiuoju laiku užblokuoja kiekvieną kenkėjiškų programų failą, kad negalėtumėte jo atsisiųsti. „Bitdefender Shield” taip pat pašalina visus užkrėstus failus, kai tik juos aptinka, įdėdamas juos į antivirusinės programos karantino aplanką.

Kai kurie konkurentai, pvz., „Norton„, teikia panašius kenkėjiškų programų aptikimo realiuoju laiku rodiklius, tačiau „Bitdefender antivirusinė programa” teikia geriausias realaus laiko skaitytuvo tinkinimo parinktis rinkoje.

Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant / žiniatinklio apsauga

„Bitdefender antivirusinė” apsauga nuo sukčiavimo apsimetant turi puikius aptikimo balus. Kai lankotės svetainėje, „Bitdefender antivirusinė programa” apsauga nuo sukčiavimo apsimetant palygina ją su reguliariai atnaujinama milijonų pavojingų, į juodąjį sąrašą įtrauktų svetainių duomenų baze. Jei yra atitiktis, „Bitdefender antivirusinė programa” blokuoja prieigą prie svetainės. „Bitdefender antivirusinės” apsaugą nuo sukčiavimo yra išbandyta su didžiuliu sukčiavimo svetainių katalogu – „Bitdefender antivirusinė programa” užblokuoja visas pavojingas svetaines, kuriuos bandysite pasiekti. „Chrome”, „Firefox” ir net trečiųjų šalių kovos su sukčiavimu įrankiais iš konkurentų, tokių kaip „Panda” ir „Kaspersky”, nepavyko aptikti tiek daug įtartinų svetainių kaip  su „Bitdefender antivirusine programa„.

Be to, „Bitdefender antivirusinė programa” turi patogų pranešimų ekraną, kad galėtumėte pamatyti, kurias svetaines jis užblokavo ir kodėl. Tai leidžia lengvai visam laikui įtraukti klaidingą teigiamą rezultatą į „Bitdefender antivirusinės programos” išimčių sąrašą. Į baltąjį sąrašą įtraukti svetaines galima vienu paspaudimu, o kitos antivirusinės, tokios kaip „Norton”, reikalauja, kad peržiūrėtumėte nustatymus ir išplėstinius protokolus, kad įtrauktumėte saugias svetaines į baltąjį sąrašą. Tačiau atminkite, kad į baltąjį sąrašą svetaines turėtumėte įtraukti tik tuo atveju, jei esate visiškai tikri, kad jos yra teisėtos ir jose nėra kenkėjiškų programų.

Bitdefender antivirusinės programos” žiniatinklio apsauga taip pat neleidžia pasiekti pavojingų tinklalapių ir tikrina pavojingų svetainių ieškos rezultatus, nuskaito užšifruotas svetaines ir tikrina, ar svetainėse nėra apgaulingo turinio.

Apskritai, „Bitdefender antivirusinė” suteikia išskirtinę apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant, taip pat apsaugą nuo daugybės kitų žiniatinklio grėsmių. „Bitdefender antivirusinė programa” ne tik blokuoja daugiau sukčiavimo svetainių nei dauguma konkurentų, bet ir leidžia lengvai įtraukti svetaines į baltąjį sąrašą ir koreguoti žiniatinklio apsaugos nustatymus.

Užkarda

„Bitdefender antivirusinė programa” siūlo labai pritaikomą ugniasienę, kuri stebi jūsų įėjimo ir išėjimo tinklo srautą, neleidžia kibernetiniams nusikaltėliams įsiskverbti į jūsų „Wi-Fi” tinklą ir platinti kenkėjiškas programas.

Ugniasienėje yra įvairių naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, ji siūlo prievado nuskaitymo apsaugą, pasyvų aptikimo režimą ir slaptą režimą. Dauguma šių funkcijų veikia gerai ir puikiai tinka pažengusiems vartotojams. Tačiau pradedantieji vartotojai gali tiesiog palikti „Bitdefender antivirusinės programos” ugniasienę, kuri baigsis, ir ji vis tiek pasiūlys daugiau apsaugos nei numatytosios ugniasienės, integruotos į „Windows” ir „Mac”.

Jei prasidėtu jūsų interneto tinklo atakų, „Bitdefender antivirusinė programa” tučtuojau jas užblokuotu. Kitaip tariant, jei įsilaužėliai bandytų ištirti jūsų tinklą dėl pažeidžiamumų, jūsų kompiuteris tiesiog ignoruotų jų bandymus ir nerodytų jiems jokios informacijos.

Bitdefender antivirusinės programos” užkarda apdoroja programas vienu iš 3 būdų, kai jos bando gauti prieigą prie jūsų tinklo:

  • Automatinis – „Bitdefender antivirusinė programa” automatiškai priima sprendimą, ar leisti, ar blokuoti programą.
  • Leisti – „Bitdefender antivirusinė programa” leidžia visoms aptiktoms programoms prisijungti prie interneto.
  • Blokuoti – „Bitdefender antivirusinė programa” blokuoja kiekvieną aptiktą programą, kad ji neprisijungtų prie interneto.

Pagal numatytuosius nustatymus „Bitdefender antivirusinės programos” ugniasienė nustatyta į „Automatinį” režimą, kuris, manau, yra geriausias pasirinkimas. Jei užkarda nustatyta į režimą „Leisti”, rizikuojate leisti kenkėjiškoms programoms prisijungti prie interneto, o režimas „Blokuoti” naudingas tik tuo atveju, jei turite aktyvią kenkėjiškų programų grėsmę, kurios nenorite platinti internete.

Taip pat yra atskiras jungiklis, kuris įjungia „Bitdefender antivirusinės programos” užkardą į „įspėjimo” režimą. Šiuo režimu „Bitdefender antivirusinė programa” išleis iššokantįjį langą kiekvieną kartą, kai aptiks naują programą, bandančią prisijungti prie interneto. Sąžiningai. Tai naudinga, jei norite priimti savo sprendimus dėl kiekvienos programos, tačiau tai gali jus greitai suerzinti ir dažniausiai negalėsite suprasti, kurią programą turėjo omenyje „Bitdefender antivirusinė„.

Man labiau patinka, kaip AVG rodo visą langą, kai prašoma leidimo programai prisijungti prie interneto. Tai leidžia matyti visą programos kelią ir net programos piktogramą, todėl ją labai lengva atpažinti. Be to, „Bitdefender antivirusinė programa” leidžia lengvai sukurti savo ugniasienės taisykles atskiroms programoms. Tiesiog eikite į užkardos skirtuką Taisyklės, spustelėkite Pridėti taisyklę ir raskite programą, kuriai norite sukurti pasirinktinę taisyklę, prieš nustatydami jos leidimus.

Galiausiai, „Bitdefender antivirusinės programos” slaptas režimas daro jūsų kompiuterį nematomą kitiems kompiuteriams ir įrenginiams jūsų tinkle ir už jo ribų. Trumpai tariant, įjungus „Stealth Mode”, belaidžiai spausdintuvai, telefonai ir daiktų interneto (IoT) įrenginiai neturėtų galėti susisiekti su kompiuteriu.

Tačiau apskritai „Bitdefender antivirusinės programos” ugniasienė veikia tikrai gerai. Ji sėkmingai užblokuoja tinklo kenkėjiškų programų atakas, ja lengva naudoti ir tinkinti, be to, ji siūlo daugiau apsaugos nei numatytosios ugniasienės, integruotos į „Windows” ir „Mac”.

Bitdefender antivirusinės programos sistemos optimizavimas

„Bitdefender antivirusinės programos” turi „OneClick Optimizer” naudinga įrankį, leidžia atlaisvinti vietos kompiuterio diske. Jis nuskaito jūsų sistemą ir pašalina nereikalingus failus iš jūsų įrenginio, tačiau jis yra gana minimalus, palyginti su konkurentais, tokiais kaip „Avira”.

Bitdefender antivirusinė programa” iš esmės pašalina įvairius nepageidaujamus failus, įskaitant:

  • Laikinieji sistemos failai.
  • „Windows” nepageidaujami failai.
  • Šiukšlinės failai.
  • Sugedę registro elementai.
  • Naršyklės istorija.

Bitdefender antivirusinė programa” iš kompiuterio sugeba atlaisvinti daug vietos, o tai tikrai gerai. Kai kurie konkurentai, turintys geresnį sistemos derinimo įrankių asortimentą, nėra tokie efektyvūs, kad atlaisvintų tiek daug vietos diske!

Tačiau „Bitdefender antivirusinės programos” derinimo įrankis turi keletą erzinančių apribojimų – pavyzdžiui, prieš spustelėjant „Optimizuoti”, „Bitdefender” rekomenduoja peržiūrėti pažymėtas problemas.

Taip pat būtų gerai, kad į „Bitdefender antivirusinės programos” sistemos derinimo įrankį būtų įtraukta daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, „Avira” siūlo paleisties optimizatorių, žaidimų stiprintuvą, tvarkyklės atnaujinimo priemonę ir akumuliatoriaus naudojimo tvarkyklę, o „TotalAV” įmontuotas optimizatorius apima paleisties tvarkyklę, programų pašalinimo programą ir pasikartojančių failų ieškiklį.

Beje, paleidęs „Bitdefender antivirusinės programos” optimizavimą vienu spustelėjimu, galima pastebėti, kad kompiuteryje padidėjo greitis. Šis paprastas vietos atlaisvinimo vienu spustelėjimu metodas turi tam tikrų apribojimų ir jame trūksta kai kurių konkurentų teikiamų funkcijų. Bet apskritai tai labai patogu ir daro gerą darbą.

Saugi žiniatinklio naršyklė („Safepay”)

Saugi „Bitdefender antivirusinė programa” žiniatinklio naršyklė „Safepay” neleidžia įsilaužėliams pavogti jūsų asmeninės informacijos atliekant operacijas internetu. Štai pagrindiniai „Safepay” naudojimo pranašumai:

  • Neleidžia įsilaužėliams nuotoliniu būdu pasiekti jūsų darbalaukio.
  • Neleidžia daryti ekrano momentinių nuotraukų.
  • Bitdefender antivirusinė programa” naudoja slaptažodžių tvarkyklę, kad apsaugotų jūsų slaptažodžius.
  • Imituoja virtualią klaviatūrą, kad būtų išvengta klavišų paspaudimų sekimo.
  • Įjungia integruotą VPN apsaugą (200 MB dienos apribojimas).

Bandymų metu „Safepay” veikė tikrai gerai. Virtuali klaviatūra pasirodo tuo metu, kai jus norėsite įvesti prisijungimo duomenis, neleidžiant klavišų kaupikliams įrašyti jūsų slaptažodžio ar asmeninės informacijos.

Tačiau yra keletas nedidelių dalykų, kurie jums gali nepatikti „Safepay”. Pavyzdžiui, puslapiai įkeliami gana lėtai ir negalėsite transliuoti HD vaizdo įrašų naudodami „SafePay” – ji tikrai nėra skirta pakeisti jūsų žiniatinklio naršyklę. Be to, „Safepay” yra greitesnis nei „Kaspersky” „Safe Money” naršyklė, o visiems, kurie užsiima verslu ar apsiperka internetu, tai tikrai geras privatumo didinimo įrankis.

Apskritai, „Safepay” yra tikrai geras priedas prie jau įspūdingos „Bitdefender antivirusinės programos” žiniatinklio apsaugos įrankių rinkinio. Jei norite kuo labiau apsaugoti savo informaciją atlikdami operacijas internetu, „Safepay” tikriausiai yra geriausias pasirinkimas.

Slaptažodžių tvarkyklė

Bitdefender antivirusinės programos” slaptažodžių tvarkyklė yra gera, bet ne tokia gera kaip specialios slaptažodžių tvarkyklės, tokios kaip Dashlane” ar „1Password„. „Bitdefender antivirusinė programa” neteikia tokių funkcijų kaip dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA) ar slaptažodžio bendrinimas. Tačiau ji teikia esmines slaptažodžių tvarkyklės funkcijas, tokias kaip:

  • Aukšto lygio šifravimas.
  • Kelių įrenginių sinchronizavimas.
  • Slaptažodžių generatorius.
  • Neribota slaptažodžio saugykla.
  • Mokėjimo informacijos saugojimas.
  • Automatinis įrašymas ir automatinis užpildymas.
  • Slaptažodžių saugyklos auditas.

Bitdefender antivirusinės programos” slaptažodžių tvarkyklė yra nemokama su „Bitdefender Premium Security„, tačiau žemesnės pakopos „Bitdefender antivirusinės programos” planuose yra 90 dienų nemokama slaptažodžių tvarkyklės bandomoji versija, po kurios turėsite sumokėti papildomą metinį mokestį.

Visų funkcijų slaptažodžių tvarkyklės priedas yra labai pigus, todėl, jei norite paprasto ir saugaus slaptažodžių tvarkymo būdo, „Bitdefender antivirusinė programa” yra gana tinkamas pasirinkimas. Nėra darbalaukio programos, tačiau yra programų mobiliesiems, skirtų „Android” ir „iOS”, ir naršyklės plėtinių, skirtų populiarioms naršyklėms, tokioms kaip „Chrome”, „Firefox”, „Microsoft Edge” ir „Safari”.

Slaptažodžių tvarkyklė leidžia saugoti slaptažodžius ir kitą informaciją, pvz., tapatybes (asmeninę informaciją, adresus ir telefono numerius), kredito korteles ir banko sąskaitas, el. pašto kredencialus, licencijos raktus ir programinės įrangos prisijungimo duomenis bei „Wi-Fi” slaptažodžius.

Automatinio užpildymo ir automatinio išsaugojimo funkcijos gerai veikė bandymų metu. Pagal numatytuosius nustatymus „Bitdefender antivirusinė programa” automatiškai užpildo duomenis nereikalaudamas jokių paspaudimų, tačiau taip pat jus turėsite galimybę tai išjungti ir rankiniu būdu spustelėti, kad automatiškai užpildytumėte savo duomenis. Automatinio išsaugojimo funkcija pasiūlo išsaugoti prisijungimo duomenis, kai prisijungsite prie naujų svetainių.

Bitdefender antivirusinė programa” taip pat turi gana gerą slaptažodžių generatorių, leidžiantį vartotojams generuoti iki 32 simbolių ilgio slaptažodžius. Tai gerai, tačiau geriausios slaptažodžių tvarkyklės, tokios kaip LastPass, gali generuoti slaptažodžius, kurių ilgis yra iki 99 simbolių.

Tačiau man labiausiai patiko „Bitdefender antivirusinės programos” slaptažodžių saugyklos audito įrankis (pavadintas „Security Report”), kuris suteikia vartotojams lengvai suprantamą slaptažodžių saugumo apžvalgą. Jis tikrina, ar nėra silpnų, senų, pakartotinai naudojamų ir nutekėjusių slaptažodžių. Nors norėčiau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” įtrauktų aktyvų tamsaus žiniatinklio stebėjimą, kad būtų galima nuolat nuskaityti, ar nėra nutekėjusių prisijungimo duomenų, kaip tai daro „Dashlane„, man vis tiek patinka „Bitdefender antivirusinės programos” saugos ataskaitos funkcijos paprastumas.

Apskritai „Bitdefender antivirusinės programos” slaptažodžių tvarkyklė yra intuityvi ir lengvai nustatoma, tačiau ji nėra tokia gera kaip atskiros slaptažodžių tvarkyklės, tokios kaip „1Password” ar „Keeper„, kurios abi siūlo daugybę papildomų įrankių, tokių kaip slaptažodžių bendrinimas, slaptažodžių tikrinimas, tamsaus žiniatinklio stebėjimas, 2FA, biometriniai prisijungimai ir daug daugiau už panašią kainą. Be to, jei „Bitdefender antivirusinės programos” slaptažodžių tvarkyklę gausite kaip „Premium Security” plano dalį, tai yra tinkama paprasta naudoti parinktis vartotojams, kuriems tikrai nereikia pažangios slaptažodžių tvarkyklės programos.

Bitdefender VPN

„Bitdefender antivirusinės programos” VPN maitina „Hotspot Shield„, vienas iš populiaresnių VPN paslaugų teikėjų rinkoje. Tačiau „Bitdefender antivirusinės programos” VPN turi mažiau serverio vietų ir nesuteikia tokio paties lygio funkcijų kaip „Hotspot Shield”. Be to, ji apima visus pagrindinius dalykus – jame naudojamas nepalaužiamas 256 bitų AES šifravimas, taikoma žurnalų neregistravimo politika ir yra su žudymo jungikliu.

Daugumoje „Bitdefender antivirusinės programos” planų yra nemokama šio VPN versija, tačiau tai nėra labai gerai. Nemokamas VPN parenka atsitiktinį serverį pagal jūsų buvimo vietą, todėl gali nepavykti pasiekti gero greičio, o jame yra tik 200 MB naršymo per dieną – vos tiek, kad galėtumėte žiūrėti vieną „YouTube” vaizdo įrašą.

Tačiau vartotojai gauna neribotus naršymo duomenis, kai atnaujina į „Bitdefender antivirusinės programos” aukščiausios kokybės saugą arba pasirenka atskirą VPN prenumeratą – taip pat prieigą prie 4,000 serverių visame pasaulyje. O aukščiausios kokybės „Bitdefender antivirusinės programos” VPN greitis yra vienas geriausių iš visų rinkoje esančių su antivirusinėmis programomis susietų VPN – jis yra dar greitesnis nei kai kurių atskirų konkurentų.

Jus sužavės greičio rezultatai. Nepastebėsite interneto greičio skirtumo, ir neturėsite problemų naršydami internete, žiūrėdami vaizdo įrašus ar torrentuodami failus. Greitis yra ypač geras, palyginti su tokių kompanijų kaip „Panda” VPN, kurie gali perpus sumažinti atsisiuntimo greitį.

Bandymuose „Bitdefender Premium VPN” pasirodė tikrai geras srautiniam perdavimui, dirbant su pagrindinėmis srities platformomis, tokiomis kaip „Netflix”, „Amazon Prime” ir „Disney+”. Tačiau mano pasirinkimas išlieka „ExpressVPN” – jis veikia su 100+ srautinio perdavimo platformomis, užtikrina itin greitą greitį ir siūlo intuityvias programų sąsajas.

Bitdefender antivirusinė programa” taip pat puikiai tinka torrentams – netgi galite nustatyti, kad VPN automatiškai prisijungtų, kai tik paleidžiate „peer-to-peer” bendrinimo programą.

Man patinka, kad „Bitdefender antivirusinė programa” taip pat siūlo „WireGuard” protokolą, kuris yra labai saugus ir labai greitas protokolas. Panašiai man pasirodė, kad dvigubo šuolio funkcija yra puiki premija – padvigubinti šifravimą, nukreipiant ryšį per 2 serverius, tačiau tai sukelia tam tikrą sulėtėjimą.

Apskritai man patinka „Bitdefender antivirusinės programos” aukščiausios kokybės VPN. Nors jame nėra daug funkcijų, kurias teikia atskiri VPN, „Bitdefender antivirusinė programa” vis tiek užtikrina stebėtinai greitą ryšio greitį ir gerą šifruotą naršymą vartotojams, norintiems padidinti savo interneto saugumą.

Tėvų kontrolė

„Bitdefender antivirusinės programos” tėvų kontrolės programą galima atsisiųsti kaip atskirą atsisiuntimą, skirtą „Windows”, „MacOS”, „Android” ir „iOS”. Norėdami jį nustatyti, darbalaukio programoje pereikite į skirtuką Privatumas, tada spustelėjau Konfigūruoti skiltyje Tėvų patarėjas. Tai nuves jus į „Bitdefender antivirusinės programos” internetinį portalą „Bitdefender Central”, kur pirmą kartą turėsite pridėti vaiką. Tada turėsite įdiegti „Bitdefender antivirusinę programa” tėvų kontrolės programą įrenginyje, kurį naudos „jūsų vaikas” – turėsite suteikti programai įvairius leidimus mobiliajame įrenginyje, tačiau tai užtruks tik kelias minutes.

Bitdefender antivirusinės programos” tėvų kontrolės programa leidžia valdyti vaiko žiniatinklio ir įrenginio naudojimą. Tu gali:

  • Nustatykite dienos įrenginių limitus (nepasiekiama „iOS”).
  • Nustatykite įrenginio naudojimo tvarkaraščius.
  • Tvarkykite (leiskite ir blokuokite) programas.
  • Įtraukti į baltąjį ir juodąjį sąrašą konkrečias svetaines ar svetainių kategorijas (negalima „iOS”).
  • Peržiūrėkite vietovę ir nustatykite saugias bei apribotas zonas (tik „Android” ir „iOS”).
  • Peržiūrėkite naujausius telefono kontaktus, įtrauktus į kontaktų sąrašą (tik „Android” ir „iOS”).

Visos „Bitdefender antivirusinės programos” tėvų kontrolės programos funkcijos veikia puikiai. Deja, jūsų vaikas negali paprašyti prieigos prie konkrečios svetainės per programą – tai vienintelis dalykas, kuris man nepatinka dėl „Bitdefender antivirusinės programos” svetainės filtravimo („Norton” leidžia vaikams siųsti jums prieigos užklausas). Tačiau galėsite pamatyti, kiek laiko jūsų vaikas praleido prie savo mobiliojo telefono, peržiūrėti, kurias programas jis pasiekė, ir tiksliai sekti jo buvimo vietą.

Apskritai, „Bitdefender antivirusinės programos” tėvų kontrolė suteikia keletą geriausių bet kurios tėvų kontrolės programos apsaugos priemonių – tėvai, norintys įsitikinti, kad jų vaikai yra kuo saugesni tiek internete, tiek realiame pasaulyje, ras daug vertės „Bitdefender antivirusinės programos” tėvų kontrolės programoje.

Internetinės kameros sauga ir mikrofono apsauga

„Bitdefender antivirusinė programa” suteikia papildomą apsaugą jūsų kompiuterio internetinei kamerai ir mikrofonui. Šios saugos priemonės neleidžia įsilaužėliams slapta stebėti jūsų įrenginio internetinės kameros ir klausytis jūsų privačių pokalbių. „Norton” siūlo panašias apsaugas, tačiau kitiems geriausiems konkurentams, tokiems kaip „McAfee”, trūksta šių funkcijų, todėl puiku, kad „Bitdefender antivirusinė programa” jas įtraukia.

Bitdefender antivirusinė programa” stebėjo visas programas, kurios bandė pasiekti mano nešiojamojo kompiuterio internetinę kamerą ir mikrofoną, ir pranešė apie bet kokius įtartinus ar neteisėtus prieigos bandymus. Kiekvieną kartą, kai buvo bandoma pasiekti, ekrane buvo rodomas pranešimas, leidžiantis leisti arba uždrausti prieigą.

Man patinka, kaip galima tinkinti prieigą prie savo internetinės kameros ir mikrofono, įgalindamas prieigą programoms, kurias laikau saugiomis, pvz., „Zoom” ir „Slack”. Tačiau taip pat galėjau visiškai užblokuoti bet kokius savo žiniatinklio naršyklės bandymus pasiekti, taip pat galėjau visiškai užblokuoti prieigą prie savo internetinės kameros ir mikrofono, todėl jokios programos negalėjo pasiekti šių funkcijų.

Apskritai man labai patinka „Bitdefender antivirusinės programos” internetinės kameros ir mikrofono apsauga. Juos labai lengva nustatyti, yra naudingų tinkinimo parinkčių, o iššokantys pranešimai leidžia lengvai pamatyti, kurios programos bando pasiekti.

„Ransomware” ištaisymas

„Bitdefender antivirusinė programa” „Ransomware Refix” skirta automatiškai apsaugoti jūsų failus, kai aptinka jūsų sistemoje veikiančią išpirkos reikalaujančią programinę įrangą. Ši funkcija turėtų užkirsti kelią bet kokiems bandymams šifruoti failus ir leisti atkurti failus, užšifruotus dėl išpirkos programų atakų.

Spustelėjęs mygtuką Atkurti failai, galėsite pamatyti visus failų, kurie tariamai buvo atkurti, sąrašą, įskaitant vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitus failus, ir galėsite pasiekti beveik visus atkurtus failus su visa nepažeista pradine informacija.

Profiliai

„Bitdefender antivirusinės programos” profilių funkcija (tik „Windows”) leidžia vartotojams tinkinti savo patirtį naudojant programinę įrangą ir optimizuoti kompiuterio našumą, atsižvelgiant į tai, kaip jie naudoja kompiuterį. Pavyzdžiui, jei dirbate, galite įjungti darbo profilį, kad sumažintumėte sistemos sulėtėjimą ir pagerintumėte el. pašto apsaugą. Arba, jei žaidžiate, galite pasirinkti žaidimo profilį, kuris pagerina sistemos našumą ir sumažina pranešimų skaičių žaidžiant. Taip pat galite koreguoti kiekvieno profilio nustatymus, kad jie atitiktų jūsų pageidavimus.

Štai visas profilių, iš kurių galima rinktis, sąrašas:

  • Darbo profilis – pagerina el. pašto apsaugą ir sumažina sistemos sulėtėjimą.
  • Filmo profilis – sustabdo iššokančiuosius pranešimus ir sumažina foninius procesus.
  • Žaidimo profilis – optimizuoja sistemos našumą žaidžiant.
  • Viešasis „Wi-Fi” profilis – suaktyvina apsaugą, kad būtumėte saugūs viešuosiuose „Wi-Fi” interneto taškuose.
  • Akumuliatoriaus režimo profilis – keičia programinės įrangos nustatymus, kad pailgintų nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką.

Man labai patinka profilių funkcija – nors kai kurios antivirusinės siūlo panašius įrankius, pvz., „Norton” žaidimų režimą (kuris taip pat pagerina sistemos našumą žaidžiant), esu didžiulis „Bitdefender antivirusinės programos” siūlomų profilio parinkčių gerbėjas ir tai, kaip lengva koreguoti kiekvieną profilį. Puiku, kad galite nustatyti „Bitdefender antivirusinę programą„, kad ji pakeistų jūsų profilį, atsižvelgiant į naudojamas programas, bet taip pat galite perjungti profilius rankiniu būdu.

Apsauga nuo tapatybės vagystės

Manau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” turi vieną naudingiausių tapatybės vagystės apsaugos paketų rinkoje. Ja galima įsigyti tik kaip atskirą pirkinį ir tik JAV vartotojams. „Bitdefender antivirusinė programa” siūlo daugiasluoksnį požiūrį į skaitmeninės tapatybės apsaugą, duomenų pažeidimų ir tamsių interneto forumų stebėjimą, socialinės žiniasklaidos nuskaitymą, ar nėra apsimetėlių paskyrų, ir netgi teikia tiesioginių kredito ataskaitų stebėjimą.

Bitdefender antivirusinė programa” gali sekti iki 100 vienetų asmenį identifikuojančios informacijos (AII), įskaitant adresus, socialinio draudimo numerius, vairuotojo pažymėjimo numerius, el. pašto adresus, telefono numerius ir kt. „Norton” taip pat siūlo šią parinktį su apsauga nuo tapatybės vagystės.

Bitdefender antivirusinė programa” taip pat pridėjo tiesioginių kredito ataskaitų stebėjimo sistemą su dviem apsaugos lygiais. Kaip ir „TotalAV” ir „Norton”, „Bitdefender antivirusinė programa” stebi pagrindinius kredito biurus („Experian”, „TransUnion” ir „Equifax”) dėl bet kokios finansinės veiklos, susijusios su jūsų informacija. Tai gali apimti paskolų paraiškas, hipotekas, nuomos sutartis ir kt.

Apskritai „Bitdefender antivirusinė programa” apsauga nuo tapatybės vagystės yra viena geriausių rinkoje. Jie stebi net 100 AII vienetų, teikia tiesioginį stebėjimą ir pagalbą bei prideda išsamią kredito stebėjimo paslaugą.

Apsauga nuo vagysčių

„Bitdefender antivirusinės programos” apsaugos nuo vagystės funkcija veikia tikrai gerai – sakyčiau, kad tai iš tikrųjų yra viena geriausių apsaugos nuo vagysčių funkcijų rinkoje. Tačiau šiuo metu ji pasiekiamas tik „Windows” ir „Android” įrenginiuose. „Lookout” siūlo geras apsaugos nuo vagysčių funkcijas, skirtas „iOS”, tačiau „Apple” integruotos apsaugos nuo vagysčių funkcijos šiuo metu yra geriausias pasirinkimas „MacBook” naudotojams.

Naudodami „Bitdefender Anti-Theft” galite rasti savo įrenginį, priversti jį skambėti įspėjimu, užrakinti arba ištrinti iš jo visus duomenis. Apsaugas stebėtinai lengva nustatyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo paskyros ir suaktyvinti apsaugos nuo vagystės funkcijas paspaudus ĮJUNGTI ĮJUNGTI, kai būsite paraginti.

Vietos sekimo funkcija galėjo tiksliai rasti mano įrenginį per apsaugos nuo vagystės prietaisų skydelį – žemėlapyje atsirado taškas, rodantis, kad mano telefonas yra tikslioje mano gatvės vietoje. Tą patį galėjau padaryti naudodamas „Android” programą, taip pat pakoreguoti visus kitus apsaugos nuo vagystės nustatymus.

Įspėjimo funkcija skambėjo neįtikėtinai garsiu ir kankinančiu riksmo triukšmu, o nuotolinio užrakto funkcija užrakino mano įrenginį, todėl reikėjo įvesti sąrankos metu sukurtą užrakto kodą, kad galėčiau pasiekti savo įrenginį. Tačiau, nors užrakto kodas buvo naudingas mano HP nešiojamajame kompiuteryje (kuris neturi slaptažodžio), kai išbandžiau užrakto funkciją „Android”, reikėjo įvesti tik įrenginio PIN kodą. Jei turite prieigos kodą, taip pat galite užrakinti įrenginį už „Windows” paskyros.

Apskritai mane labai sužavėjo „Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos nuo vagysčių įrankiai. Juos labai lengva nustatyti, jie gali tiksliai aptikti prarastus įrenginius, o papildomi priedai, tokie kaip nuotolinis įrenginių užrakinimas ir duomenų valymas, padeda pagerinti vartotojo saugumą. Be to, konkurentai, tokie kaip „McAfee„, visiškai nesiūlo jokių apsaugos nuo vagysčių įrankių, todėl „Bitdefender antivirusinė programa” yra geresnis pasirinkimas, jei nerimaujate, kad jūsų įrenginys bus pavogtas. Norėčiau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” išplėstų savo apsaugos nuo vagystės funkcijas už „Windows” ir „Android” įrenginių ribų („Mac” ir „iOS” palaikymas būtų puikus), tačiau manau, kad daugumai vartotojų apsaugos nuo vagystės funkcijos būtų neįtikėtinai naudingos.

Papildomos funkcijos

„Bitdefender antivirusinė programa” yra vienas iš daugiausiai funkcijų turinčių interneto saugumo rinkinių rinkoje 2024 m., o anksčiau aprašytos funkcijos yra tik nedidelė viso jo pasiūlymo dalis. Bitdefender taip pat turi:

  • „Wi-Fi” apsauga – analizuoja „Wi-Fi” tinklus ir maršruto parinktuvus dėl galimų grėsmių.
  • Apsauga nuo sekimo – neleidžia žiniatinklio stebėjimo priemonėms rinkti jūsų duomenų reklamos ir kitais tikslais.
  • Failų smulkintuvas – visam laikui ištrina failus ar aplankus.
  • AntiSpam – tikrina ir filtruoja el. laiškus.

Naudingiausia papildoma funkcija yra failų smulkintuvas. Savo sistemoje turiu tūkstančius failų, kurių man nebereikia, tačiau kai kuriuose iš jų yra neskelbtinos informacijos. Naudodamas „Bitdefender antivirusinė programa” failų smulkintuvą, galiu juos visam laikui ištrinti, todėl įsilaužėliams neįmanoma jų atkurti naudojant failų atkūrimo programinę įrangą (paprastai juos ištrynus, jautrius failus būtų lengva atkurti naudojant tinkamą technologiją). Ne kiekvienoje antivirusinėje programoje taip pat yra ši funkcija. „McAfee” tai daro, tačiau daugelis kitų „McAfee” funkcijų nėra tokios geros kaip „Bitdefender antivirusinė programa„.

Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos nuo brukalo funkcija veikia kaip skydas nuo nepageidaujamų ir potencialiai pavojingų el. laiškų. Naudodama žiniatinklio filtravimo technologijas, ji tikrina ir filtruoja jūsų el. laiškus, kad užtikrintų, jog šlamštas ir sukčiavimo bandymai būtų sugauti anksti. Be to, jis pritaikytas aptikti elgesio grėsmes, o tai reiškia, kad jis gali atpažinti ir blokuoti el. laiškus iš abejotinų šaltinių (net jei turinys atrodo nekenksmingas).

Be to, „Bitdefender antivirusinė programa” padeda tvarkyti gautuosius perkeldamas šlamštą į šlamšto aplanką. Taip pat turite galimybę rankiniu būdu įtraukti adresus į šlamšto sąrašą naudodami „Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos nuo brukalo įrankių juostą programoje „Outlook”, bet sąžiningai, tai galite padaryti tiesiog „Outlook” be įrankių juostos, todėl man tai nepadarė didelio įspūdžio. Be to, aš vertinu papildomus patikrinimus savo gautuosiuose, todėl manau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” apsauga nuo šlamšto yra tinkamas priedas.

Apskritai, „Bitdefender antivirusinė programa” turi tikrai įspūdingą funkcijų spektrą – jei ieškote antivirusinės programos, kurioje būtų beveik visi interneto saugos įrankiai, apie kuriuos galite pagalvoti, „Bitdefender antivirusinė programa” jūsų nenuvils!

Bitdefender antivirusinė programa” planai ir kainos

„Bitdefender antivirusinė programa” siūlo keletą mokėjimo planų, apimančių 1–100 įrenginių, tačiau visose operacinėse sistemose („Windows”, „Mac”, „Android”, „iOS”) veikia tik „Total Security” ir „Premium Security„. Tačiau „Bitdefender antivirusinė programa” verslo paketas „GravityZone Premium” taip pat palaiko „Linux” sistemas.

Dauguma planų apima ribotą VPN („Premium Security” yra vienintelis planas, pateikiamas kartu su neribotų duomenų VPN), tačiau „Bitdefender antivirusinė programa” aukščiausios kokybės VPN taip pat galima atsiskaityti ir jis kainuoja mažiau nei dauguma konkuruojančių atskirų VPN.

Bitdefender antivirusinė programa” siūlo nemokamą „Windows” planą ir nemokamą „Mac” planą, nors abu yra labai riboti, palyginti su aukščiausios kokybės versijomis. Be to, visi „Bitdefender antivirusinė programa” planai yra prieinami ir apima nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją 30 dienų.

Štai trumpa visų „Bitdefender antivirusinė programa” planų apžvalga:

Antivirusinė nemokama „Windows” Virusų skaitytuvas, skirtas „Mac”. Antivirusinė plius Interneto sauga Visiškas saugumas Aukščiausios kokybės saugumas „GravityZone Premium”
Platformos Windows Mac Windows Windows langai, aguona, androidas, „iOS” langai, aguona, androidas, „iOS” „Windows”, „Linux”, „Mac”
Kaina
Nemokamas Nemokamas $ 29.99 / metai $ 42.49 / metai $ 49.99 / metai $ 79.99 / metai $ 286.99 / metai
Įrenginių licencijų skaičius 1 1 3 3 5 10 100+
Kenkėjiškų programų nuskaitymas ir pašalinimas
Apsauga realiuoju laiku
Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų
Žiniatinklio apsauga
„Wi-Fi” apsauga
Slaptažodžių tvarkyklė
VPN (200 MB per dieną)
VPN (neribotas duomenų kiekis)
Užkarda
Internetinės kameros ir mikrofono apsauga
Tėvų kontrolė
Sistemos derinimo įrankiai

„Bitdefender Free Antivirus”, skirta „Windows” – pagrindinis nemokamas „Windows” planas

„Bitdefender antivirusinė programa” siūlo nemokamą tik „Windows” antivirusinį planą, tačiau jis yra labai ribotas, palyginti su aukščiausios kokybės versija. Jame vis dar yra pažangus „Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos nuo kenkėjiškų programų variklis ir internetinė apsauga nuo grėsmių, bet ne daug daugiau.

Apsaugos nuo kenkėjiškų programų variklis ir internetinė apsauga veikia lygiai taip pat, kaip ir aukščiausios kokybės „Bitdefender antivirusinė programa” versijose, tačiau jame nėra gelbėjimo aplinkos, kuri leidžia pašalinti pažangias kenkėjiškas programas, pvz., rootkit. Norėdami pasiekti visas papildomas saugos funkcijas, tokias kaip tinklo grėsmių prevencija, išpirkos reikalaujančių programų taisymas (atkurti išpirkos programinės įrangos sugadintus failus), „Safepay” ir VPN, turėsite atnaujinti į vieną iš „Bitdefender antivirusinė programa” aukščiausios kokybės planų.
„Bitdefender antivirusinė programa” siūlo nemokamą „MacOS” programinės įrangos versiją, tačiau ji yra labai paprasta – tai tik užsakomasis virusų skaitytuvas, leidžiantis nuskaityti „Mac”, ar nėra virusų ir kenkėjiškų programų.

Nemokama „Bitdefender antivirusinė programa” „Mac” versija naudoja tą patį pažangų apsaugos nuo kenkėjiškų programų variklį kaip ir aukščiausios kokybės versija , kuri pelnė „Bitdefender antivirusinė programa” vietą mūsų geriausiuose nemokamuose 2024 m. „Mac” antivirusiniuose vaistuose. Tačiau jis neturi apsaugos realiuoju laiku, o tai reiškia, kad jis tinka tik esamoms kenkėjiškoms programoms pašalinti, o ne apsaugoti nuo būsimų infekcijų.
„Bitdefender Antivirus Plus” apima apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir žiniatinklio apsaugą realiuoju laiku, taip pat:

  • Daugiasluoksnė apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų.
  • Saugi naršyklė internetiniams finansams.
  • Slaptažodžių tvarkyklė.
  • „Wi-Fi” apsauga.
  • VPN (200 MB dienos duomenys).
  • Apsauga nuo sekimo.
  • Vartotojų profiliai (įskaitant žaidimo režimą).
  • Failų smulkintuvas.
  • 24/7 klientų aptarnavimas.

„Bitdefender Antivirus Plus” yra geras pradinio lygio antivirusinis planas, tačiau jam trūksta kelių esminių saugos funkcijų, tokių kaip ugniasienė. Taip pat esu gana nusivylęs, kad šis planas prieinamas tik „Windows” kompiuteriams, ypač kai konkurentai, tokie kaip „Norton” ir „TotalAV„, į visus savo planus įtraukia visų operacinių sistemų aprėptį.

„Bitdefender Antivirus Plus„, kurio kaina yra 29.99 USD per metus, yra pigesnis nei daugumos konkurentų pradinio lygio planai, o jam suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
„Bitdefender Internet Security” yra su visomis funkcijomis, įtrauktomis į „Antivirus Plus”, ir prideda papildomų funkcijų, tokių kaip:

  • Užkarda.
  • Apsaugos nuo pašto šiukšlių filtras.
  • Internetinės kameros ir mikrofono apsauga.
  • Tėvų kontrolė.

Už 42.49 USD per metus „Bitdefender Internet Security” yra tikrai gera vertė, tačiau ji skirta tik kompiuterių vartotojams. Didžiausias šio plano trūkumas yra tas, kad jis nesiūlo kelių platformų palaikymo – jei naudojate „Android”, „Mac” ar „iOS” įrenginį, turėsite atnaujinti į brangiausius „Bitdefender antivirusinė programa” planus.

Tačiau „Windows” vartotojams „Bitdefender Internet Security” yra vienas geriausių variantų rinkoje – jis apima iki 3 kompiuterių, apima daugybę funkcijų ir yra gana prieinamas.
„Bitdefender Total Security” turi visas funkcijas, įtrauktas į interneto saugumą, taip pat:

  • „Mac” aprėptis.
  • Programos mobiliesiems, skirtos „iOS” ir „Android”.
  • Sistemos derinimo įrankiai.
  • Apsauga nuo vagystės.

„Bitdefender Total Security” nesiūlo daug patobulinimų kompiuterių vartotojams (be vieno paspaudimo sistemos derinimo įrankio), tačiau mobiliųjų telefonų vartotojai norės atnaujinti į „Total Security„, kad galėtų pasiekti puikias „Bitdefender” programas mobiliesiems.

„Total Security” neturi VPN su neribotais duomenimis, kaip tai daro daugelis aukščiausios kokybės antivirusinių programų (pvz., „Norton„), tačiau jis užtikrina visapusišką saugumą iki 5 įrenginių tik už 49.99 USD per metus – net jei perkate atskirą VPN prenumeratą, „Bitdefender antivirusinė programa” aukščiausios kokybės paketas vis tiek yra pigesnis nei dauguma konkurentų.
„Bitdefender Premium Security” prideda VPN be jokių duomenų ar serverio apribojimų, visų funkcijų slaptažodžių tvarkyklę ir iki 5 įrenginių aprėptį – tai puiki galimybė vartotojams, norintiems gauti visas „Bitdefender antivirusinė programa” funkcijas ir apsaugoti kelis „Windows”, „MacOS”, „Android” ir „iOS” įrenginius.

„Bitdefender Premium Security„, kurio kaina yra 79.99 USD per metus, yra šiek tiek brangus, palyginti su kitais „Bitdefender antivirusinė programa” planais, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jame yra tikrai geras VPN, manau, kad verta. Kaip ir visiems „Bitdefender antivirusinė programa” paketams, „Premium Security” taip pat taikoma nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl nėra jokios rizikos ją išbandyti.
„Bitdefender antivirusinė programa” „GravityZone Premium” planas turi pažangesnį funkcijų asortimentą, specialiai sukurtą įmonėms ir įmonėms. Jo funkcijos apima:

  • Apsauga nuo grėsmių tinklui.
  • Rizikos analizė.
  • „Ransomware” prevencija ir mažinimas.
  • El. pašto sauga.
  • Smėlio dėžės analizė.
  • Linux palaikymas.
  • Ir dar…

„GravityZone Premium” apima „Windows”, „Linux” ir „Mac” operacines sistemas, įskaitant „Windows” ir „Linux serverių palaikymą.

Nerekomenduočiau šio paketo daugumai namų vartotojų, tačiau namų „Linux” vartotojai gali pastebėti, kad „Bitdefender GravityZone” yra gera galimybė apsaugoti savo sistemą.

Nuo 17.49 USD per metus „Bitdefender GravityZone Premium” siūlo tinkamą vertę, atsižvelgiant į teikiamų saugos funkcijų skaičių. Nors galite įsigyti nuo 5 iki 100 „GravityZone Premium” licencijų, taip pat galite susisiekti su Bitdefender” dėl pasirinktinio pasiūlymo, jei jums reikia daugiau aprėpties.

„GravityZone Premium” galite išbandyti nemokamai 30 dienų, o „Bitdefender politikoje teigiama, kad vartotojai gali reikalauti grąžinti pinigus per 30 dienų nuo pirkimo.

Bitdefender antivirusinė programa” mobilioji programa

Bitdefender antivirusinė programa” „iOS” ir „Android” programose yra „Total Security” ir „Premium Security” paketai, tačiau jas taip pat galima įsigyti kaip atskiras prenumeratas.

„Android” programa yra saugi, turtinga funkcijų ir paprasta naudoti. Iš tikrųjų tai vienas geriausių „Android” antivirusinių programų rinkoje ir pateikiamas su:

  • Antivirusinis skaitytuvas.
  • Žiniatinklio apsauga („Chrome”, „Firefox”, „Opera”, „Brave” ir kt.).
  • Autopilotas (automatinės saugumo rekomendacijos).
  • Programos užraktas.
  • Programos anomalijų aptikimas.
  • Apsauga nuo vagystės.
  • Duomenų pažeidimų stebėjimas (tik el. paštu).
  • VPN (200 MB/per dieną su neribotu VPN).
  • Išmaniųjų laikrodžių suderinamumas.

Nors „Bitdefender antivirusinė programa” „Android” programa yra labai gera, jos „iOS” programa yra labiau ribota. Tačiau tai gana standartinė „iOS” antivirusinėms programoms, nes „iOS” įrenginiai yra mažiau jautrūs kenkėjiškoms programoms. „IOS” programoje yra žiniatinklio apsauga, duomenų pažeidimų stebėjimas, įspėjimo apie sukčiavimą funkcija ir nemokamas VPN. Reikia pripažinti, kad man buvo sunku pasiekti, kad žiniatinklio apsauga veiktų mano iOS įrenginyje, tačiau visa kita mano bandymuose veikė gerai. Man patinka, kaip pažeidžiamumo skaitytuvas įspėjo mane apie duomenų pažeidimus ir patikrino, ar naudoju naujausią „iOS” versiją.

„iOS” įspėjimo apie sukčiavimą funkcija taip pat yra gana šauni. Jis automatiškai nuskaito jūsų telefono kalendorių ir tekstinius pranešimus, ar nėra kenkėjiškų nuorodų, ir įspėja apie viską, kas įtartina. Tai gana naudingas būdas neleisti jums pasiekti pavojingų nuorodų.

Tačiau, kaip minėta, „Android” programa čia yra išsamesnė antivirusinė programa ir joje yra puikus kenkėjiškų programų skaitytuvas. Savo bandymams atsisiunčiau keletą kenkėjiškų programų pavyzdžių į savo „Samsung Galaxy”, tada telefone įdiegiau „Bitdefender antivirusinė programa” mobiliąją antivirusinę programą. Kai nustačiau „Bitdefender Mobile Security”, programa iškart rekomendavo atlikti nuskaitymą. Nuskaitymas užtruko tik minutę ir rado visus kenkėjiškus failus, kuriuos įdėjau į savo telefoną.

Mane ypač sužavėjo programos anomalijų aptikimo funkcija. Jis nuolat stebi visas jūsų įrenginio programas ir praneša apie bet kokį įtartiną elgesį. Dauguma antivirusinių programų nuskaito programas tik tada, kai jas pirmą kartą atsisiunčiate, tačiau dėl to jūsų telefonas tampa pažeidžiamas dėl programų, kurios jau buvo atsisiųstos į jūsų įrenginį, pakeitimų. „Bitdefender antivirusinė programa” mobilioji programa nuolat stebi programas, įskaitant tas, kurios jau veikia jūsų įrenginyje. Erzina tai, kad ši funkcija pasiekiama tik „Android” dėl apribojimų „iOS” įrenginiuose, bet vis tiek manau, kad tai gana šaunu.

Mane taip pat sužavėjo žiniatinklio apsauga. Išbandžiau šią funkciją apsilankęs daugybėje kenkėjiškų svetainių, kuriose išjungtas „Chrome” saugos filtras, o „Bitdefender antivirusinė programa” žiniatinklio apsauga užblokavo kiekvieną sukčiavimo svetainę, kurią bandžiau atidaryti, įskaitant svetaines, kurių „Chrome” integruotos apsaugos nepavyko aptikti atliekant bandymus.

Taip pat esu programų užrakto funkcijos, leidžiančios užrakinti svarbias programas 4–8 skaitmenų PIN kodu arba įrenginio biometriniu skaitytuvu, gerbėjas. „Bitdefender antivirusinė programa” netgi daro automatinę asmenukę, kai kas nors bando ir nepavyksta atrakinti jūsų telefono ar užrakintų programų – aš užrakinau savo „Facebook” programą, sąmoningai įvedžiau neteisingą PIN kodą 3 kartus, o tada „Bitdefender antivirusinė programa” internetiniame portale gavau pranešimą, kad kažkas bandė atrakinti „Facebook” mano mobiliajame telefone (ir taip, „Bitdefender antivirusinė programa” taip pat padarė mano asmenukę!). Kitas puikus dalykas, susijęs su „Bitdefender antivirusinė programa” programų užrakto funkcija, yra tai, kad galite įgalinti „Bitdefender antivirusinė programa” atsitiktine tvarka nustatyti skaičių pozicijas klaviatūroje, kad niekas negalėtų nuskaityti jūsų PIN kodo.

Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos nuo vagystės funkcija taip pat yra puiki – leidžia vartotojams siųsti įspėjimus, užrakinti įrenginį, nufotografuoti vagį ir išvalyti įrenginį tiesiai iš „Bitdefender antivirusinė programa” internetinio portalo. Išbandžiau šią funkciją tiek „Windows” kompiuteryje, tiek „Android” telefone ir ji puikiai veikė abiejuose įrenginiuose.

Apskritai „Bitdefender antivirusinė programa” mobiliosios programos yra vienos geriausių mobiliųjų saugos programų rinkoje, užtikrinančios puikią antivirusinę apsaugą, unikalią programos anomalijų aptikimo funkciją „Android” ir keletą labai naudingų priedų, įskaitant programų užrakinimą ir apsaugą nuo vagysčių.

Bitdefender antivirusinė programa” naudojimo ir sąrankos paprastumas

Išbandžiau daugybę antivirusinių programų, o „Bitdefender antivirusinė programa” yra viena iš paprasčiausių antivirusinių programų, kurias galima nustatyti ir naudoti. Man prireikė mažiau nei 5 minučių, kol jis pradėjo veikti mano kompiuteryje. Kai tik paleidau programą, „Bitdefender antivirusinė programa” man greitai apžiūrėjo programinę įrangą ir pasiūlė atlikti pradinį nuskaitymą.

Bitdefender antivirusinė programa” darbalaukio prietaisų skydelis yra tikrai gerai išdėstytas, su dideliais, paprastais mygtukais, išsamia įrankių juosta ir kiekviena funkcija, pasiekiama vos keliais paspaudimais. Man patinka, kad pagrindiniame ekrane yra tinkinamas greito veiksmo mygtukas, todėl vartotojai gali lengvai pridėti daugiau mygtukų prie prietaisų skydelio. Vienu metu pagrindiniame ekrane galite turėti tik 5 „Greituosius veiksmus”, tačiau juos visada galima redaguoti ir pakeisti.

Visos esminės ir papildomos „Bitdefender antivirusinė programa” funkcijos yra 3 skirtukuose:

  • Skirtuke Apsauga galite įjungti / išjungti žiniatinklio apsaugą, pažeidžiamumo nuskaitymą, užkardą, išpirkos reikalaujančių programų taisymą ir apsaugą nuo brukalo. Kiekvieną iš šių funkcijų taip pat galima pritaikyti – nors numatytieji „Bitdefender antivirusinė programa” nustatymai yra pakankamai geri daugumai vartotojų.
  • Skirtuke Privatumas galite paleisti „Safepay” naršyklę, atidaryti VPN, pasiekti slaptažodžių tvarkyklę, tinkinti internetinės kameros ir mikrofono apsaugą, integruoti apsaugos nuo sekimo priemonę su naršykle ir pasiekti tėvų kontrolę.
  • Skirtuke „Utilities” yra optimizavimo priemonė vienu spustelėjimu, vartotojo profiliai, failų smulkintuvas ir apsauga nuo vagystės.

Kai darbalaukio programoje spustelėsite tėvų kontrolę arba apsaugą nuo vagystės, būsite nukreipti į „Bitdefender antivirusinė programa” internetinį portalą – „Bitdefender Central”. Vartotojai taip pat gali nuotoliniu būdu nuskaityti bet kurį iš savo plano įrenginių naudodami „Bitdefender Central”. Kiti internetiniai prietaisų skydeliai, pvz., „TotalAV”, neteikia nuotolinio įrenginio nuskaitymo, todėl labai vertinau prieigą prie šios funkcijos.

Be to, „Bitdefender antivirusinė programa” „Autopilot” funkcija labai palengvina jūsų įrenginio apsaugą, nes ji nuskaito jūsų sistemą, ar nėra galimų grėsmių, pažeidžiamumų ir kt., ir automatiškai išspręs visas problemas jūsų neįspėjusi. Kai įjungtas „Autopilot”, „Bitdefender antivirusinė programa” pašalins visas kenkėjiškas programas ar tinklo grėsmes, automatiškai atnaujins programinę įrangą, išspręs privatumo problemas ir pateiks pasiūlymų, kaip pagerinti sistemos saugumą. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl manau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” yra vienas iš paprasčiausių antivirusinių programų.

Apskritai „Bitdefender antivirusinė programa” sąsają lengva naršyti – net ir turint daugybę funkcijų, įtrauktų į „Total Security” ir „Premium Security” planus.

Bitdefender antivirusinė programa” sistemos našumas ir poveikis

Kol veikė „Bitdefender antivirusinė programa„, nepastebėjau jokio poveikio kompiuterio našumui. Kaip minėta anksčiau, „Bitdefender antivirusinė programa” yra pagrįsta debesimi, todėl daug procesoriaus reikalaujanti veikla iškraunama iš jūsų kompiuterio ir apdorojama debesyje. Tai puikiai tinka žemos klasės vartotojams, tačiau taip pat leidžia aukščiausios klasės mašinų vartotojams kartu su „Bitdefender antivirusinė programa” paleisti intensyvias programas (įskaitant vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą, srautinio perdavimo paslaugas ir vaizdo žaidimus).

Išbandžiau „Bitdefender antivirusinė programa” savo kompiuteryje su 16 GB RAM ir 2,1 GHz procesoriumi. Išmatavau sistemos našumą ir poveikį, kai „Bitdefender antivirusinė programa” veikė nenaudojama ir vykdė įvairių tipų kenkėjiškų programų nuskaitymus. Štai mano rezultatai:

Bitdefender antivirusinė programa” naudojimas tyliai veikiant fone Vidutinis naudojimas viso sistemos nuskaitymo metu Maksimalus naudojimas viso sistemos nuskaitymo metu Vidutinis naudojimas greito nuskaitymo metu Maksimalus naudojimas greito nuskaitymo metu
RAM poveikis 1.25% 548 MB (3,4 %) 755 MB (4,58 %) 678 MB (3,8 %) 500 MB (5 %)
CPU / procesoriaus poveikis 30% 30% 82% 3.25% 6%

Kaip matote, „Bitdefender antivirusinė programa” niekada neturėjo didžiulės įtakos mano kompiuterio RAM – jis naudojo tik apie 5% greito ir pilno sistemos nuskaitymo aukštyje, o tai yra puiku. Taip pat poveikis mano procesoriui labai retai viršijo 10%. Nors buvo keletas procesoriaus šuolių, jie niekada netruko labai ilgai ir nebuvo itin pastebimi. Be to, bandydamas „Norton” niekada neturėjau jokių procesoriaus šuolių. Nepaisant to, apskritai buvau sužavėtas „Bitdefender antivirusinė programa” sistemos našumu ir poveikiu.

Bitdefender antivirusinė programa” klientų aptarnavimas

„Bitdefender antivirusinė programa” klientų aptarnavimo centras yra tikrai geras. Ji siūlo:

  • Tiesioginio pokalbio palaikymas.
  • Palaikymas el. paštu.
  • Pagalba telefonu.
  • Žinių duomenų bazė.
  • Bendruomenės parama.

Pokalbis

Aš tikrai vertinu 24/7 tiesioginio pokalbio pagalbą, kurią siūlo „Bitdefender antivirusinė programa„. Keletą kartų susisiekiau su klientų aptarnavimo atstovais ir galėjau su jais susisiekti vos per kelias minutes, nepriklausomai nuo valandos. Tai yra reikšmingas patobulinimas, palyginti su „Norton” palaikymu, kai buvau priverstas laukti net 20 minučių, kad užmegzčiau ryšį su tiesioginio pokalbio atstovu.

Turėjau teigiamos patirties su tiesioginių pokalbių agentais, kurie pademonstravo įspūdingas žinias. Jie pateikė išsamius atsakymus į klausimus apie planus, kainodarą ir techninę informaciją, vengdami įprastos praktikos naudoti bendruosius atsakymus ir parodyti tikrą patirtį, skirtingai nei daugelis kitų tiesioginių palaikymo agentų.

Bitdefender antivirusinė programa” tiesioginis pokalbis siūlomas tik anglakalbiams, tačiau man buvo pranešta, kad jie naudoja „Google” vertėją, kad palaikytų ne anglakalbius.

Palaikymas el. paštu

Kalbant apie klientų aptarnavimą, „Bitdefender antivirusinė programa” palaikymas el. paštu yra šiek tiek trumpas, palyginti su tiesioginių pokalbių palaikymu. Mano testavimo metu užtruko daugiau nei 24 valandas, kol gavau atsakymą el. paštu iš jų palaikymo komandos, o tai yra gana lėta. Nortono el. pašto palaikymo komanda, priešingai, paprastai atsako į užklausas per kelias valandas. Tačiau buvau sužavėtas, kad „Bitdefender antivirusinė programa” palaikymo komanda atsakė į mano klausimą apie jų saugos funkcijas pateikdama išsamią ir naudingą informaciją. Skirtingai nuo kitų konkurentų, kurie pateikia scenarijus į klientų palaikymo el. laiškus, „Bitdefender antivirusinė programa” atsakymas buvo informatyvus ir suasmenintas.

Pagalba telefonu

Kaip ir tiesioginio pokalbio palaikymas, „Bitdefender antivirusinė programa” palaikymas telefonu yra įspūdingas. Yra 28 skirtingi telefono numeriai 18 šalių, įskaitant pasaulinį telefono numerį su 24 valandų paslauga. Kai išbandžiau palaikymą telefonu, „Bitdefender antivirusinė programa” beveik akimirksniu sujungė mane su agentu – tai buvo didelė staigmena! Esu įpratęs bent kelioms minutėms būti sulaikytas su dauguma technologijų kompanijų. Man pasirodė, kad agentas yra nusimanantis ir mandagus, ir jie man pateikė naudingų atsakymų į mano klausimus apie „Bitdefender antivirusinė programa” vartotojo sąsają ir prenumeratos parinktis.

Žinių bazė

„Bitdefender antivirusinė programa” žinių bazėje yra didžiulė straipsnių ir patarimų vadovų kolekcija, taip pat vaizdo įrašų vadovėliai. Šie straipsniai (ir ypač vaizdo įrašai) yra išsamesni nei tinkamos žinių bazės, kurias teikia dauguma aukščiausios kokybės konkurentų, įskaitant „Avira” ir „McAfee„. Man labai patinka, kaip išdėstyta žinių bazė – lengva naršyti ir rasti tai, ko ieškai. Pavyzdžiui, jei tik pradedate, yra išsamus „Bitdefender antivirusinė programa” nustatymo vadovas, o jei norite dezinfekuoti įrenginį, yra skyrius, skirtas konkrečiai grėsmių prevencijai ir pašalinimui.

Bendruomenės forumas

Bitdefender antivirusinė programa” turi bendruomenės forumą, žinomą kaip „Bitdefender antivirusinė programa” ekspertų bendruomenė. Ji reklamuoja save kaip vietą, kurioje galima susisiekti su ekspertais visame pasaulyje ir gauti atsakymus į jūsų klausimus, taip pat siūlo įvairias kategorijas, kurias galima ištirti, įskaitant produkto funkcijas, įmonės saugą ir bendrąsias temas. Forumas yra gana aktyvus, o į daugumą klausimų atsakoma per kelias valandas, o tai puiku.

Apskritai mane tikrai sužavėjo „Bitdefender antivirusinė programa” klientų aptarnavimas – tiesioginis pokalbis, palaikymas telefonu ir žinių bazė yra puikūs. Be to, el. pašto palaikymo komanda gali geriau reaguoti.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” yra geriausia „Windows” / „Mac” apsauga?

„Bitdefender antivirusinė programa” yra stiprus pretendentas į geriausią antivirusinę programą 2024 m. Jo pažangus kenkėjiškų programų variklis mano bandymuose aptiko visas kenkėjiškas programas, įskaitant naujesnes ir pažangesnes grėsmes, tokias kaip kriptojackeriai, rootkitai ir išpirkos reikalaujančios programos. Jo žiniatinklio apsauga taip pat užklupo daugumą sukčiavimo svetainių, kuriose bandžiau apsilankyti – pralenkė tiek daugumą konkurentų, tiek populiariausias naršykles, įskaitant „Chrome” ir „Firefox”.

Bitdefender antivirusinė programa” turi beveik visas kibernetinio saugumo apsaugas, apie kurias galite pagalvoti – nuo pagrindinių dalykų, tokių kaip „Wi-Fi” apsauga, saugi naršyklė ir VPN, iki pažangesnių dalykų, tokių kaip tėvų kontrolė, išpirkos reikalaujančių programų taisymas ir internetinės kameros bei mikrofono apsauga.

Ir nors „Bitdefender antivirusinė programa” turi daugiau funkcijų nei beveik bet kuris kitas prekės ženklas, juo vis tiek labai paprasta naudotis – net ir technologijų neišmanantiems vartotojams bus lengva koreguoti visus nustatymus ir tinkinti apsaugos lygius, kad jie atitiktų jų poreikius.

Nors man patinka dauguma „Bitdefender antivirusinė programa” funkcijų, turiu keletą skundų. Norėčiau, kad „Bitdefender antivirusinė programa” prie savo slaptažodžių tvarkyklės pridėtų dar keletą saugos funkcijų, patobulintų „iOS” programą, teiktų „Mac” ir „iOS” apsaugos nuo vagysčių palaikymą ir į visus planus įtrauktų neribotų duomenų VPN.

Tačiau „Bitdefender antivirusinė programa” yra pigesnis nei dauguma kitų aukščiausios kokybės antivirusinių programų (įskaitant geriausius konkurentus, tokius kaip „Norton” ir „TotalAV”), o visi jo planai yra prieinami su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite tai išbandyti nerizikingai ir nuspręsti, ar tai jums tinkama antivirusinė priemonė.

Dažnai užduodami klausimai

Ar yra nemokama Bitdefender versija?

Bitdefender antivirusinė programa” siūlo nemokamą „Windows” antivirusinę programą su žiniatinklio apsauga ir pagrindinį nemokamą kenkėjiškų programų skaitytuvą „Mac” vartotojams. Nors nemokama „Bitdefender antivirusinė programa” „Windows” antivirusinė programa naudoja tą patį pažangų nuskaitymo variklį kaip ir mokama versija, „Mac” versijoje nėra apsaugos realiuoju laiku. Be to, nė viename iš šių nemokamų planų nėra jokių naudingų „Bitdefender antivirusinė programa” priedų, tokių kaip neribotų duomenų VPN arba pažangūs išpirkos reikalaujančių programų įrankiai.

Štai kodėl rekomenduoju įsigyti prieinamą interneto saugumo rinkinį – jei norite šiek tiek išleisti aukščiausios kokybės interneto saugumo apsaugai, mokami „Bitdefender antivirusinė programa” planai siūlo kelis saugumo sluoksnius ir platų funkcijų spektrą už tikrai mažą kainą. Be to, visiems „Bitdefender antivirusinė programa” planams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” programa mobiliesiems sulėtins mano įrenginį?

Ne, Bitdefender antivirusinė programa” programa mobiliesiems nesulėtins jūsų įrenginio. Jis sukurtas taip, kad būtų lengvas ir veiktų tik tada, kai reikia (pvz., įdiegus naują programą arba nuskaitius įrenginį). Programa neveikia fone, kai naudojate įrenginį.

Ar Bitdefender suderinamas su mano sistema?

Greičiausiai taip. Norėdami naudoti „Bitdefender antivirusinė programa” 2024 m., „Windows” vartotojai turės turėti „Windows 7” su 1 ar naujesniu pakeitimų paketu savo kompiuteryje. „Mac” naudotojai turės turėti įdiegtą OS X 10.10 (Yosemite) ar naujesnę versiją.

Programoje mobiliesiems „Android” naudotojai turės turėti „Android 5.0” („Lollipop”) ar naujesnę versiją. „iOS” naudotojai turės turėti „iOS 12” ar naujesnę versiją. Atminkite, kad jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie interneto, kad programa mobiliesiems veiktų ir „Android”, ir „iOS” įrenginiuose.

Visi „Bitdefender antivirusinė programa” planai yra suderinami su „Windows”, tačiau tik „Bitdefender Total Security” ir „Bitdefender Premium Security” apima „MacOS”, „Android” ir „iOS” įrenginių apsaugą.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” yra geresnis nei „Windows Defender”?

Bitdefender antivirusinė programa” yra geresnis nei „Windows Defender” beveik visais atžvilgiais. „Bitdefender antivirusinė programa” turi geresnius kenkėjiškų programų aptikimo rodiklius, geresnę apsaugą realiuoju laiku, geresnę apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant, geresnę apsaugą nuo išpirkos reikalaujančių programų ir geresnę tėvų kontrolę.

Bitdefender antivirusinė programa” taip pat turi daugybę kitų interneto saugos funkcijų, tokių kaip sistemos optimizavimas, VPN ir slaptažodžių tvarkyklė. Ją taip pat daug lengviau naudoti nei „Windows Defender”.

Eikite čia, kad gautumėte išsamesnį „Bitdefender antivirusinė programa” ir „Windows Defender” palyginimą.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” yra saugus?

Taip, „Bitdefender antivirusinė programa” yra saugi antivirusinė programa. „Bitdefender antivirusinė programa” yra teisėta įmonė ir jos programinė įranga nėra susieta su jokia kenkėjiška veikla ar bloga praktika (pvz., jūsų veiklos šnipinėjimu ar duomenų vagyste, siekiant parduoti trečiosioms šalims).

Bitdefender antivirusinė programa” siūlo reguliarius atnaujinimus, kad užtikrintų, jog jos programinė įranga yra visiškai saugi ir visi pažeidžiamumai yra ištaisyti, todėl įsilaužėliai negali išnaudoti pažeidžiamumų ir apeiti „Bitdefender antivirusinė programa” apsaugos. Programinės įrangos atnaujinimai taip pat saugo „Bitdefender antivirusinė programa” virusų duomenų bazę, paruoštą aptikti tiek gerai žinomus virusus, tiek naujesnius variantus, kurie dažnai sukuriami bandant apeiti antivirusinę apsaugą.

Bitdefender antivirusinė programa” taip pat turi vieną geriausių kenkėjiškų programų aptikimo rodiklių, neįtikėtinai gerai veikiantį visuose mano testuose.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” turi VPN?

Taip, Bitdefender antivirusinė programa” turi VPNir tai yra vienas iš mano mėgstamiausių antivirusinių VPN 2024 m. „Bitdefender antivirusinė programa” VPN yra toks pat greitas, kaip ir kai kurie geriausi VPN rinkoje. Jį maitina „Hotspot Shield”, kuris yra vienas greičiausių galimų VPN.

Tačiau „Bitdefender antivirusinė programa” VPN nesiūlo tokių pačių funkcijų kaip „Hotspot Shield”, o vartotojai yra apriboti iki 200 MB naršymo duomenų per dieną (nebent jie atnaujina į „Premium” saugos planą).

Kaip gerai yra „Bitdefender antivirusinė programa” pagal „Reddit” vartotojus?

Nemažai „Redditors” pripažįsta „Bitdefender antivirusinė programa” kaip aukščiausio lygio antivirusinį sprendimą. Jie vertina jo efektyvumą nustatant ir pašalinant grėsmes. Daugelis vartotojų taip pat vertina VPN ir slaptažodžių tvarkyklę, kuri pateikiama kartu su „Bitdefender antivirusinė programa” ir patogia jos sąsaja.

Tačiau kai kurie vartotojai mano, kad „Bitdefender antivirusinė programa” gali būti pernelyg ribojantis, todėl sunku nustatyti išimtis patikimoms programoms. Beje, savo bandymuose to tikrai nepastebėjau.

Kurį geriausią „Bitdefender antivirusinė programa” planą pasirinkti?

„Bitdefender Premium Security” yra puiki galimybė, jei jums reikia visiškos apsaugos nuo visų kenkėjiškų programų ir interneto saugumo grėsmių. Šis planas apima visas šioje apžvalgoje paminėtas „Bitdefender antivirusinė programa” saugos funkcijas, įskaitant VPN su neribotu duomenų naudojimu.

Tačiau visi Bitdefender antivirusinė programa” planai siūlo puikią apsaugą, pradedant tik nuo 17.49 USD per metus. „Bitdefender Total Security” siūlo tiek pat apsaugos, kiek ir „Premium Security”, tačiau jame nėra VPN su neribotais duomenimis ar visų funkcijų slaptažodžių tvarkyklės. „Bitdefender Internet Security” taip pat yra geras pasirinkimas, tačiau jis prieinamas tik „Windows” vartotojams ir neapima kompiuterio optimizavimo įrankių, įtrauktų į „Bitdefender antivirusinė programa” „Total Security” ir „Premium Security” planus.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” yra Kinijos įmonė?

Ne, „Bitdefender antivirusinė programa” yra Rumunijos įmonė, kurios būstinė yra Rumunijoje (Bukarešte) ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (Kalifornijoje). Ji taip pat turi biurus Danijoje, Italijoje ir Vokietijoje.

Bitdefender antivirusinė programa” yra vienas saugiausių antivirusinių programų rinkoje, turintis 500 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” vagia duomenis?

Ne, „Bitdefender antivirusinė programa” nepavogia vartotojo duomenų. Pagal „Bitdefender antivirusinė programa” privatumo politiką bendrovė gali rinkti vartotojo tiesiogiai pateiktus vartotojo duomenis, techninius duomenis iš įdiegtų „Bitdefender antivirusinė programa” produktų ir viešai prieinamus duomenis iš nutekėjimų. Privatumo politikoje taip pat teigiama, kad „Bitdefender antivirusinė programa” „siekia” anonimizuoti visus surinktus duomenis.

Ar „Bitdefender antivirusinė programa” išeina iš verslo?

Ne, „Bitdefender antivirusinė programa” neišeina iš verslo. Tai vienas populiariausių antivirusinių programų pasaulyje, turintis keletą geriausių kenkėjiškų programų aptikimo rodiklių.

Ar „Norton” yra geresnis nei „Bitdefender antivirusinė programa„?

„Norton” yra geriausia antivirusinė programa 2024 m. Jis turi puikius kenkėjiškų programų aptikimo rodiklius ir apima daug naudingų funkcijų, tokių kaip neribotų duomenų VPN ir puiki žiniatinklio apsauga. Savo bandymuose aš tikrai vertinau „Norton” tėvų kontrolę ir tamsaus interneto stebėjimą, taip pat man patinka, kaip ji siūlo apsaugą nuo tapatybės vagystės vartotojams JAV. Be to, „Bitdefender antivirusinė programa” taip pat yra puiki antivirusinė programa ir puikus pasirinkimas – mano bandymuose gausu tiek kenkėjiškų programų pavyzdžių, kiek tai padarė „Norton„. Jis taip pat patogus naudoti, pavyzdžiui, „Norton”, o kadangi jis pagrįstas debesimis, jis taip pat labai lengvas sistemoje.

Bitdefender antivirusinė programa” produktai ir kainos

Antivirusinė plius – $ 29.99 / metai
Interneto sauga – $ 42.49 / metai
Visiškas saugumas – $ 49.99 / metai

Bitdefender antivirusinė programa” yra vienas geriausių ir daugiausiai funkcijų turinčių antivirusinių programų rinkoje. Jo kenkėjiškų programų skaitytuvas pasižymi puikiais aptikimo rodikliais, jo žiniatinklio apsauga yra geresnė nei daugumos konkurentų, o visos papildomos funkcijos (sistemos derinimas, VPN, tėvų kontrolė, apsauga nuo vagystės ir kt.) veikia tiksliai taip, kaip žadėta. Vienintelis didelis trūkumas yra tas, kad „Bitdefender antivirusinė programa” VPN su neribotais naršymo duomenimis galima įsigyti tik pagal brangiausią „Premium Security” planą (arba kaip atskirą pirkinį). Tačiau visi „Bitdefender antivirusinė programa” planai yra tikrai prieinami – jie yra pigesni nei dauguma konkuruojančių prekių ženklų, ir jiems visiems suteikiama nerizikinga pinigų grąžinimo garantija 30 dienų.

Apie autorių

Katarina Glamoslija yra „SafetyDetectives” turinio vadovė. Ji turi beveik dešimtmečio patirtį tiriant, testuojant ir peržiūrint kibernetinio saugumo produktus bei tiriant geriausią saugumo internete ir duomenų apsaugos praktiką. Prieš prisijungdama prie „SafetyDetectives”, ji buvo kelių apžvalgų svetainių, įskaitant vieną apie antivirusinius vaistus ir kitą apie VPN, turinio vadovė ir vyriausioji redaktorė. Ji taip pat dirbo laisvai samdoma rašytoja ir technologijų, medicinos ir verslo leidinių redaktore. Kai ji nėra „Saugumo detektyvė”, ją galima rasti keliaujančią (ir rašančią apie tai savo mažame kelionių tinklaraštyje), žaidžiančią su savo katėmis ir besaikį kriminalinių dramų žiūrėjimą.